Збите на переході у Трускавці подружжя відсудило у водійки ₴110 тис.

14.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Збите на переході у Трускавці подружжя відсудило у водійки ₴110 тис.

Трускавецький міськрайонний суд Львівської області зобов’язав водійку Volkswagen Transporter заплатити 110 тис. грн моральної компенсації подружжю, яке вона збила на пішохідному переході у Трускавці.

ДТП трапилась ще у вересні 2017 року. Чоловік із дружиною та маленькою дитиною, яка була у візку, переходили вул. Мазепи у Трускавці по нерегульованому пішохідному переході. У цей момент їх збила водійка Volkswagen Transporter, пише - ZАXID.NET.

Унаслідок ДТП 26-річна жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження, зокрема перелом кісток тазу та правої ключиці, черепно-мозкова травма та ін. 29-річний чоловік також отримав черепно-мозкову травму. У судовому вироку вказано, що під час ДТП візок із дитиною впав у бік, відтак вона не постраждала.

Водійка визнала свою провину, ознак алкогольного сп’яніння у неї не було виявлено. Відтак суд визнав її винною порушенні ПДР, що спричинило тяжкі наслідки, та засудили до 3 років тюрми з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом 2 років. Однак її звільнили від відбування покарання та призначили 2 роки умовно. Вона також має заплатити подружжю 110 тис. грн моральної компенсації та 9,1 тис. грн витрат за надання правової допомоги.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS