Якщо влада не хоче, то громада – зробить. Мешканці Стуса, 14 ініціюють встановлена майданчиків на подвір’ї будинку

12.01.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Якщо влада не хоче, то громада – зробить. Мешканці Стуса, 14 ініціюють встановлена майданчиків на подвір’ї будинку

За активне дозвілля! Мешканці вулиці Стуса, 14, що у Трускавці, вирішили власною ініціативністю довести – якщо влада не може, чи не хоче - то громада обов’язково зробить. Мова іде про облаштування у дворі їхньої багатоповерхівки двох майданчиків: спортивного та дитячого. Реалізувати такий непростий задум трускавчани вирішили після того, як на прохання до міських посадовців: облагородити на їхній прибудинковій території майданчик для дитячих розваг, отримали лише дві гойдалки, та й ті, комунальники не порадившись, розмістили під аварійною стіною. Ось так влада «розщедрилася» - хоча у 2016 році  було виділено 1 млн. грн. на реконструкцію майданчиків у місті. Про це розповів активіст, мешканець будинку на Стуса, 14, учасник АТО Іван Сенюта.

- Звісно, що назвати  два встановлені дитячі ігрові елементи -  повноцінним майданчиком складно. Тож ми, порадившись із мешканцями нашого будинку, вирішили спорудити  у своєму дворі повноцінний дитячий майданчик та спортивний – для дорослих. Прагнемо, щоб  діти, молодь та люди середнього віку мали можливість зайнятися фізичними вправами і таким чином бути здоровими, - ділиться задумом Іван Сенюта.

За баченнями активістів зі Стуса, 14  новий спортивний майданчик  у їхньому дворі мав б постати на місці колишнього майданчика, що є навпроти  будинку. Сьогодні там пустка – земля заростає травою, а увесь старий спортивний інвентар винесли, бо став непридатним. За словами Івана Сенюти, новий спортивний майданчик прагнуть облаштувати сучасними антивандальними тренажерами та турніками. Відтак дитячий майданчик планують спорудити поруч із спортивним. Вартість реалізації  цих двох проектів немала – близько мільйона гривень. Тому від допомоги спонсорів, місцевих бізнесменів та усіх небайдужих  люди не відмовляться.

- На сьогодні ми зробили головне – візуалізацію наших двох майданчиків. Частину проекту буде реалізовано уже в 2018 році, а саме встановлено огорожу спортивного майданчика. Оскільки під кінець 2017 року ми виграли кошти на це в проекті бюджету громадських ініціатив. Вірю, що з допомогою усіх небайдужих нам вдасться повністю реалізувати цей цікавий, а головне такий потрібний як для здоров’я та дитячих розваг проект , - запевняє Іван Сенюта.

Активний трускавчанин переконує – здоровий спосіб життя, відтак активне дозвілля молоді – ті речі, які допоможуть сучасній  молодій людині вийти  із світу комп’ютерних ігор та віртуальної реальності. А повноцінний дитячий майданчик вкрай необхідний для найменших мешканців їхньої багатоповерхівки, оскільки за такими розвагами наразі доводиться молодим мамам із своїми чадами вирушати у сусідні двори. Усім, хто готовий допомогти та підтримати активних трускавчан із Стуса у реалізації цікавих, а головне таких потрібних проектів, просимо зголошуватися. З Іваном Сенютою можна поспілкуватися за номером 097 062 73 08 , або ж за електронною адресою -  senyutaivan376@gmail.com.

Наталя Зелена 

c1.jpg

c3.jpg

c4.jpg

c5.jpg

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS