Влада хвалиться – трускавчани нарікають! Чи справляються із наслідками негоди на курорті?

05.02.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Влада хвалиться – трускавчани нарікають! Чи справляються із наслідками негоди на курорті?

Коли слова влади не співпадають із реаліями: це про сильні снігопади на Львівщині, які не оминули й курортний Трускавець. У соціальних мережах трускавчани вибухнули обуренням: місцева влада звітує про те, що чистить та розгортає місто від снігу, однак реальна ситуація та стан справ далеко не скрізь є такими оптимістичними. Зокрема,чи не найбільше критики викликало повідомлення на офіційному сайті ТМР під голослівною назвою  «Сніг не зупинив Трускавець: комунальні служби працювали без вихідних». В інформації  зазначено, що курортне місто особисто похвалив Олег Синютка, цитуємо: «Голова Львівської ОДА відзначив, що Трускавець є серед міст, які справились з наслідками снігопаду.  Про це також на понеділковій нараді повідомив Олександр Ткаченко, заступник міського голови Трускавця. Незважаючи на складні погодні умови, за словами  пана Ткаченка, у місті  розчищені центральні вулиці, на вихідних двірники працювали на прибудинкових територіях та в парку курортному».  

На додачу до пафосних слів на сайті ТМР опублікували дві світлини розчищених доріг біля мерії. Та от солодку пісню собі коханим жителі курорту розкритикували вщент. Як зазначила у соціальній мережі трускавчанка п. Ярина, на Івасюка, 15  у дворі багатоповерхівки  впали два дерева, серед яких сосна, висотою 4 метри. Відтак це створило чималі незручності людям – вийти та зайти в будинок доволі проблематично. На додачу до всього увесь двір потужно засипало снігом, ніхто з комунальників нічого не чистить. Та і це ще не все – як бідкається жінка – з покрівлі їхнього будинку злітає сніг, що страшно вийти із підїзду .

«Мене ЗАВАЛИЛО снігом так, що пройти не можливо, лиж немаю! СНІГ ВАЛИТЬ З КРИШІ 5-ГО ПОВЕРХУ ТАК, ЩО В МЕНЕ ВІКНА ТРІЩАТЬ ВІД ГРОХОТУ!ПОКИ МЕНЕ АБО ДИТИНУ МОЮ НЕ ПРИБ"Є , ТО НІХТО НЕ ВІДРЕАГУЄ?! Дерева сніг повалив, прохід відповідно перегороджено! ЩО ЗА НАРОД ?! В ТОМУ ЖЕКУ СИДЯТЬ СИРОМУДРІ І ШУКАЮТЬ ХІБА МОЖЛИВІСТЬ, ЩОБ СПРИГНУТИ І НІ****  НЕ РОБИТИ, ЗАТО , як тема стосується ГРОШЕЙ, то вони перші!»,-  із сумом констатує трускавчанка у Фейсбук мережі.

Виходить, що  техніка, прибиральники та інші дотичні до благоустрою Івасюка, 15 служби за два дні так і не дійшли до будинку. Обурює і те, що подавши скаргу у ЖЕК, люди і звідтіля не дочекалися ніякої допомоги.

А трускавчанин Руслан Лалабеков повідомив про незручності на вул. Сагайдачного, написавши: «У нас в місті проводиться встановлення вуличного освітлення. Порозривали всі вулички по Сагайдачного, 8, 10, 12....Кинули кабель і засипали землею, земля просіла, яма в 30 см... Не можливо виїхати з даних вулиць, враховуючи, що вулиці ще і не чистяться від снігу. Вашу мать... Заставте того дебіла який рив, за собою засипати... Сьогодні зранку не можливо виїхати на роботу... У нас всі дебіли у владі, щоб проводити такі роботи в зимовий період??????»

«Отакі господарники, головне для балету сцена в першу чергу потрібна!», - висловила свою точку зору ще одна користувачка Фейсбук пані Маряна.

Ось так оцінюють мешканці міста діяльність трускавецьких посадовців.  За що ж тоді місцевих очільників хвалить область – залишається лиш здогадуватися!

Ірина Романова 

скр.jpgкоменти.jpgтмр.jpg


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS