Вислухай молитву, Боже, щедрий Боже! Хай блаженна наша зброя ката переможе!

31.12.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Вислухай молитву, Боже, щедрий Боже! Хай блаженна наша зброя ката переможе!

Дорога трускавецька громадо, шановні гості нашого курорту!

У переддень Різдвяних та Новорічних свят засилаю вам щирі вітання і побажання миру і радості, прихильності людської долі і Божого благословення! У 2017 році не всі наші мрії та плани збулися. Кожного з нас болить, що не видно кінця-краю війні - гинуть сини України… Немає обіцяної стабільності та достатку, а місцеве чиновництво й далі грузне в обіцянках, круговій поруці та корупції. Замість служити громаді і Україні – служать партіям та кланам, розкошують на  добрі народу. Вивищуються пустобрехи, а душі людські черствіють, замикаються у собі. Мало хто вже згадує про ідеали Майдану і народ, що був його героєм…
Хай всі біди згинуть в Новому році за нашої доброї волі і нашого доброго розуму.
В Новому році хай не бракне нам сил і віри до праці для добра наших родин, нашого Трускавця і нашої України. Мусимо долати в собі зневіру і далі йти шляхом боротьби за правду, за справедливість, за гідність і честь, за волю і кращу долю народу, за наше сьогодення і наше майбутнє, за торжество заповідей новонародженого Ісуса. Не зупиняймося, не черствіймо, не перекладаймо цю важку працю із наших рук на плечі дітей та внуків. 
Кріпімося, єднаймося, гуртуймося! А за святковим столом помолімося, запросімо на Святу вечерю душі наших предків, наших борців-героїв і заколядуймо на славу Господню повстанську колядку:

Вислухай молитву,
Боже, щедрий Боже!
Хай блаженна наша зброя
Ката переможе!


Щиро віншую вам миру і поступу, здоров’я і  добра, здійснення всіх мрій. Вірмо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю та добробут. Смачної Вам куті, дзвінкої коляди, достатку і Божої благодаті!
З повагою,

Руслан Козир, 
Трускавецький міський голова 2010-2015 рр.


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS