Вибороли кубок кращих! Надзвичайники Трускавця перемогли у змаганнях серед рятувальних підрозділів Львівщини

16.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Вибороли кубок кращих! Надзвичайники Трускавця перемогли у змаганнях серед рятувальних підрозділів Львівщини

14-15 травня у Брюховичах на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Львівській області пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту серед кращих представників рятувальних служб Львівщини. Серед 32 підрозділів, які цьогоріч вирішили позмагатися за першість, перемогу вибороли трускавецькі надзвичайники. Тож головний трофей змагань – кубок - уже прибув у курортне місто. Очолив команду місцевих вогнеборців у складі 8-ми чоловік виконуючий обов’язки керівника підрозділу ДСНС у Трускавці Володимир Гординський. За словами головного рятувальника міста, цьогорічні обласні змагання були доволі напруженими, гідні результати демонстрували усі учасники.

- Кожен рятувальник в першу чергу має відзначатися міцним здоров’ям, відтак вмінням долати труднощі та цілеспрямовано йти до поставленої мети. Наша професія така, що слід бути готовим до найдраматичніших надзвичайних ситуацій ледь не щодень, у рятувальникам слід діяти швидко, оперативно, злагоджено та працювати на головний результат – збереження людського життя. Під час такого роду змагань кожен рятувальник має можливість продемонструвати, у якій він формі та що виконує на робочому пості: за лічені секунди виїжджає на бойовий виклик, розгортає пожежно-рятувальне спорядження тощо, - наголосив пан Гординський.

п2.jpg

Шлях до перемоги у змаганнях був непростий. За сценарієм протиборств учасники змагалися у подоланні смуги з перешкодами, пожежній естафеті, розгортанню пожежних рукавів та підйомі на швидкість по штурмовій драбині на 4 поверх. Наполегливість та згуртований командний дух трускавецьких рятувальників на усіх етапах змагань привели їх до високих результатів та бажаної перемоги.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS