Відвідали балет - пишіть твір: як трускавецький мер плекає «совкові» традиції

12.02.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Відвідали балет - пишіть твір: як трускавецький мер плекає «совкові» традиції

Трускавецькі школярі у добровільно-примусовому порядку писатимуть твори про своє ставлення до балетної класики. Доручення реалізувати цей задум від трускавецького мера сьогодні на апаратній нараді отримав завідувач міського відділу освіти Орест Лобик. Керманич міста-курорту Андрій Кульчинський, який, як з’ясувалося, належить до керівників, що експлуатують саме радянські стереотипи управління, зобов’язав освітянина довідатися у юних трускавчан, чи сподобався їм показ вистави «Ромео та Джульєта». Постановка українського театру «Прем’єра» відбулася минулого тижня коштом трускавецьких платників податків. У своїх міркування учні шкіл міста мають відповісти на запитання, яке хвилює міського очільника: чи вразила їх танцювальна феєрія твору світового класика.

- Ми маємо розуміти чи зацепило це дітей в емоційному плані і чи вони задумалися для чого живуть взагалі – не тільки там заради грошей і Фейсбука. А є якісь вищі почуття – сім’я є, пошана до дорослих чи однолітків, - у такий спосіб аргументував свої побажання щодо написання творів школярами міста Андрій Кульчинський. – Я не думаю, що для нас буде проблемою і надалі фінансувати з бюджету міста балетні вистави, проте хотілося б знати, чи є результат і суспільна потреба у таких заходах, - підсумував трускавецький мер.

Нагадаємо, що любов до балету трускавчанам взявся прищеплювати особисто керманич міста– перший показ вистави відбувся півтора року тому. Тоді ж і виявили головну біду – для балету Трускавець немає професійної танцювальної підлоги. Однак невирішених задач для курорту не існує, тим паче, коли у міській скарбниці водяться чималі фінанси, а саме мистецьке дійство є захопленням головного посадовця міста. Тож пасти задніх у Трускавці не стали і під завершення 2016 року курортне місто придбало танцювальну підлогу за пів мільйона гривень. Як кажуть, елітне мистецтво потребує й елітних витрат!Замовником такого придбання став міський відділ культури, очолюваний Тетяною Татомир. Недешева обновка, придбана коштом міської скарбнички, зберігається на складських приміщеннях Палацу культури ім. Т. Шевченка і використовується лише кілька разів на рік.

Галина УЛИНЕЦЬ


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS