У Трускавці започатковують «Літературну майстерню». Мрієте написати власну книгу – то вам сюди !

17.10.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
У Трускавці започатковують «Літературну майстерню». Мрієте написати власну книгу – то вам сюди !

Автор проекту «Перехресні стежки» Анна Литвин, знана у Трускавці громадська активістка та творча особистість, втілює у життя ще один цікавий задум - «Літературну  майстерню». Як зауважує пані Анна, цей проект для тих людей, які бачать себе в ролі поетів, оповідачів, новелістів, однак достеменно ще не знають, з чого почати писати власні твори.

- Часто мені зустрічаються люди, які гарно володіють словом. Та їх мучать сумніви, чи вдасться їм створити власну книгу, викласти свої думки так, щоб було цікаво читачу. От і виникла ідея започаткувати «Літературну майстерню». Саме тут усі бажаючі матимуть змогу довідатися,як створити сюжет, характери і мотивації персонажів та конфлікт. Вам пояснять, як використовувати мову та які інструменти і ресурси потрібні для того, щоб цікаво записати історію і подати її у формі п’єси, есе, переказу чи роздуму. І ще – як вести свій блог і записати інтерв’ю. Вам розкажуть, як читати книгу і аналізувати її, допоможуть розкрити таємниці слова, взяти участь у редагуванні та підготовці твору до друку, - наголошує  Анна Литвин . 

Розкриватимуть таємниці літературної майстерності сучасні відомі письменники та поети. Серед них Член Національної Спілки письменників України, провідний редактор журналу "Proscenium", перекладач, викладач авторського курсу редагування на факультеті культури і мистецтва у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка – Ніна  Бічуя; письменниця, лауреат Шевченківської премії – Галина Пагутяк; перекладач, письменник, Лауреат Премії імені Максима Рильського, Літературної премії імені Григорія Кочура, учений, професор кафедри класичної філології Львівського Національного університету імені Івана Франка – Андрій Содомора; письменник та літературознавець, упорядник серії "Приватна колекція" видавництва "Піраміда", член Асоціації українських письменників – Василь  Габор; поет, письменник, автор популярних пісень, Член Правління Національної Спілки письменників України, експерт всеукраїнського рейтингу "Книжка року", член редколегії видавництва "Український пріоритет", академік Міжнародної академії літератури і мистецтва – Василь Кузан. Що важливо, завдяки власним текстам учасників «Літературної майстерні», які зявляться під час майстер-класів,  світ побачить збірку цих робіт зі вступним словом майстрів-письменників!

Майстер-класи проходитимуть двічі на місяць. Перша зустріч стартує 21 жовтня о 12.00 в "Урбан-бібліотеці" (вул.Бориславська, 36). За детальною інформацією слід звертатися до організатора Анни Литвин (тел. 0988123229 ).

Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS