У Трускавці під загрозою зникнення опинилося понад 300 робочих місць. Влада не реагує

26.06.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
У Трускавці під загрозою зникнення опинилося понад 300 робочих місць. Влада не реагує

Дамоклів меч навис над підприємцями, які мають у власності чи орендують площі у торгівельному центрі «ТКС», що на вул. Суховоля. Річ у тім, що у грудні минулого року за згоди керівництва міста, яке уклало з приватною структурою «Трускавецькурорт» договір про співпрацю, у цій частині міста було зачинено бювет мінеральних вод. Офіційна версія – для проведення ремонтних робіт. Однак станом на сьогоднішній день реконструкція навіть не розпочалася.

Закриття верхнього бювету, окрім того, що нанесло суттєву шкоду іміджу Трускавця, стало руйнівним чинником для підприємців, бізнес яких має прив’язку до нагірної частини курорту. За останніх півроку ця територія перетворилася у зону відчуження, а міська влада лише руками розводить, мовляв, ми не можемо вплинути на ситуацію.

- Ремонт бювету – це дорогий проект. Торік «Трускавецькурорт» вклав у реконструкцію бювету у парку близько 6 млн. грн., а роботи ще непочатий край. Тому сьогодні відновлення верхнього бювету не на часі: одна справа, коли сюди заходять тисячі відпочивальників, зовсім інша – коли десятки. Взятися за втілення цього проекту варто лише після того, як знову запрацюють санаторії у нагірній частині міста. До того ж у «Кристалі» є міні-бювет, послугами якого можуть користуватися усі охочі, тож не бачу жодних проблем, - прокоментував ситуацію трускавецький міський голова.

За словами Андрій Кульчинського, представники малого і середнього бізнесу у Трускавці самі винні, що переживають не найкращі часи: підприємці звикли «сидіти» на потоках людей, а їм варто було б, на думку мера, бути більш креативними, не боятися ризиків та формувати такі пропозиції, які приваблюватимуть потенційних покупців.

Дивіться також Замість реконструкції - закриття! Трускавець без верхнього бювету! 

Щодо озвученої підприємцями ідеї: скликати круглий стіл, аби з’ясували плани і наміри міської ради стосовно розвитку міста-курорту та вирішення проблем, з якою вони самотужки впоратися не здатні, Андрій Кульчинський був категоричний. Трускавецький мер заявив: потреби у такій зустрічі не бачить.

- Підприємці мені не допоможуть відкрити санаторії-тисячники у нагірній частині міста. А я не збудую їм новий торгівельний центр біля нижнього бювету, - підсумував трускавецький мер.


Виглядає на те, що підприємці намарне очікують від керівництва міста розуміння та допомоги у вирішенні складних питань. Трускавецька влада сповідує приницип: порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих?

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS