У Трускавці один із засновників підприємства ошукав своїх партнерів на більш ніж 250 тисяч

07.08.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
У Трускавці один із засновників підприємства ошукав своїх партнерів на більш ніж 250 тисяч

На Львівщині викрили директора підприємства, який зловживав своїми повноваженнями. Внаслідок злочинних дій посадовця засновникам ТзОВ було заподіяно матеріальні збитки на суму 258 000 гривень. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління захисту економіки Львівської області та Дрогобицької місцевої прокуратури встановили, що у 2014 році директор товариства з обмеженою відповідальністю, являючись одним із трьох засновників підприємства, без проведення експертної оцінки відчужила земельну ділянку та нежитлове приміщення в місті Трускавець Львівської області за заниженою вартістю.
Це приміщення, що належало товариству було оцінене лише у 3 800 тисячі гривень, а вартість землі була визначена у 86 800 гривень. В обох випадках відповідна експертна оцінка вартості майна не проводилася, і його за таку мізерну суму реалізували. Проведеною оціночною експертизою встановлено, що вартість об’єктів була у рази занижена. Внаслідок цього інші два засновники товариства не отримали кошти від продажу нерухомого майна товариства на загальну суму у 258 000 гривень.
Слідчим відділенням територіального відділу поліції посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364-1 Кримінального кодексу України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).
За вчинення цього правопорушення передбачене покарання у вигляді штрафу від 150 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років та зі спеціальною конфіскацією.
Фото: ГУ НП


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS