У Трускавці до свята Покрови приурочили турнір із боксу

17.10.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
У Трускавці до свята Покрови приурочили турнір із боксу

У Трускавці з 12 по 14 жовтня 2017  р. в спортивно-оздоровчому комплексі  дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбувся дев`ятий традиційний турнір з боксу серед юнаків 2004-2005, 2006-2007 р.н.

Цього року змагання відбулися з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Днів Українського козацтва та захисника України і до міста-курорту завітала рекордна кількість учасників – 123 чоловік (20 команд ) з Львівської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей України.

Організатори змагань - федерація боксу Львівщини (голова федерації  - Богдан Бурда), відділ освіти (завідувач Орест Лобик) і відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради (завідувач Роман Коваль) та  ДЮСК «Спортовець».

Обслуговувала змагання суддівська бригада федерації боксу Львівщини. Головний суддя - заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту СРСР, суддя всесвітньої категорії Петро Яцик (м. Стрий).

Зазначимо, в Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець» національно-патріотичне виховання дітей та молоді є складовою частиною навчально-виховного процесу.

Одною із форм виховної роботи з учнями закладу є приурочення спортивно-масових заходів до визначних подій України.

Назад Джерело: ЛОДА
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS