У Трускавці діти й дорослі не знають про такий жанр як балет і ніколи не були на прем'єрах, - Тетяна Татомир

05.02.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
У Трускавці діти й дорослі не знають про такий жанр як балет і ніколи не були на прем'єрах, - Тетяна Татомир

У такий спосіб завідувачка відділу культури Тетяна Татомир пояснила сьогодні на апаратній нараді у міськраді, чому показ балетної вистави «Ромео та Джульєта» відбувається у робочий час – у 14.30 год. А, отже поціновувачі цього мистецтва не матимуть можливості насолодитися мистецьким видовищем.  Або ж їм доведеться порушувати трудову дисципліну. Основними глядачами, ймовірно, будуть учні шкіл, однак старшокласникам також доведеться прогуляти останній урок.

Виглядає на те, що пані Татомир такими «дрібницями» не переймається. Вона переконана у тому, що вільний вхід на прем’єру балету у Палаці культури ім. Т. Шевченка – це розкішний подарунок для трускавчан. Оскільки, на її думку, цитуємо: «Ні одна середньостатистична родина у Трускавці не може собі позволити поїхати до Львова на такий балет, бо квитки коштують щонайменше 100-200 грн., плюс дорога й перебування, це дуже дорого». Окрім того, завідувачка відділу культури пояснила, що позбавлена можливості диктувати умови щодо часу вистави у Палаці культури. Вона отримала інформацію від директора цього закладу, що ввечері там заплановано концерт Лілії Сандулеси, тож балет у вечірню пору – не вписується.

У цій ситуації трускавецька влада нагадує бідну родичку - місто купило підлогу для балету за пів мільйона бюджетних коштів, а обирати зручний для трускавчан час вистави – не може! Нагадаємо, що саме відділ культури торік виступив замовником тендеру щодо придбання танцювальної підлоги, яка використовується лише кілька разів на рік!

Як написала у соцмережі Фейсбук трускавчанка Леся Дідик: Одне помилкове рішення породжує ряд наступних. Неоправдано виділені кошти з бюджету мусять бути «реабілітовані» начебто потребою розвивати суспільство. Але це ж знову відбувається коштом платників податків і реалізовується в совковий спосіб …

Дарина КРАВЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS