У трускавецькому музеї експонується живопис бійця Олександра Канібора та роботи учасників дитячого пленеру

19.06.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
У трускавецькому музеї експонується живопис бійця Олександра Канібора та роботи учасників дитячого пленеру

З нагоди 190-річчя рідно Трускавця в художньому музеї Михайла Біласа відбулося відкриття двох виставок - творчих робіт учасників дитячого пленеру та живопису Олександра Канібора.

Боєць «Азову» Олександр Канібор брав участь у боях за звільнення Маріуполя, Мар’їнки, а також Широкіного. А його позивний на війні ― «Художник». Олександр Канібор не лише добре воює, а й малює.

ato03.jpg

boets03.jpg

boets04.jpg

За два роки війни Олександр виявив себе не тільки як воїн, а й як непересічна творча особистість. Неодноразово згадувався його позивний і в пресі. Саме він і був тим «Художником», який співав разом з харизматичною Мар’яною Садовською в Маріуполі, а ще розмалював 8-метрові ворота урзуфської бази, долучившись до роботи наполегливої Ольги Черьомушкіної, яка розписала Петриківкою їм паркан. Результат їхніх зусиль увійшов до Книги рекордів Гіннесса.

Що стосується дитячих робіт, то вони є підсумком пленеру юних художників мистецьких шкіл області, який відбувся у Трускавці на початку червня.Юні митці перенесли на свої полотна старовинні вілли Трускавця, його мальовничі вулиці та інші милі оку принади курортного міста

Виставки триватимуть у музеї впродовж місяця.

014df9a17f9dd01594a75e28e8fcf87b.jpg

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS