Циганський табір: у Трускавці стихійні торговці окупували парк й облаштували прилавки навіть біля пам’ятника Різняку-Макомацькому!

14.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Циганський табір: у Трускавці стихійні торговці окупували парк й облаштували прилавки навіть біля пам’ятника Різняку-Макомацькому!

Весняний Трускавець зустрічає відпочивальників вкрай неохайним виглядом - антирекламу йому робить стихійна торгівля, бруд та припарковані абияк у центрі міста автівки! Допоки трускавецька влада б’ється в груди та переконує, що до тижня часу комунальники приберуть вулиці від сміття та залишків снігу – негайного благоустрою потребує курортний парк оздоровниці, його головна перлина та природна візитівка. Перше, що впадає у вічі, що алеями парку із потеплінням розростається, як тісто на дріжджах, стихійна торгівля. Асортимент товару, який відпочивальникам пропонують придбати торговці, вражає - ковбаса, сушені гриби, шкарпетки, білизна, взуття, консервація. Складається враження, що потрапив на гамірний Сорочинський ярмарок. Щоправда, там торгують із прилавків та в чистоті, а в центрі курортного парку із землі, бордюрів, капотів машин й понищених клумб. Винахідливі торговці облаштували прилавки для свого краму навіть на підмурівку пам’ятника герою-трускавчанину, діячу ОУН, Роману Різняку-Макомацькому!

03.jpg

До цього негативного антуражу додається й звуковий ефект - гучна реклама, яка, лунає із моніторів, у буквальному сенсі – тисне на вуха. Не бракне на алеях парку і інших не менш вражаючих речей – стовбури зрубаних дерев лежать покинутими поблизу пішохідних доріжок і чекають, щоб чиясь господарська рука їх нарешті звідтам прибрала. Не виключено, що ці дерева зрубали ще під кінець минулого року та от вивезти деревину не поспішають донині. Картина всього побаченого наштовхує на думку – про курортний парк Трускавця місцева влада не дбає абсолютно! Його спокій та затишок пожирають вулична торгівля, нав’язливий сервіс, неохайність, численні розкопки та недобудови. Парк сьогодні нагадує галасливий циганський табір, а його околиці взагалі жахають: справжнісінькі нетрі й безлюдна глухомань!

Читайте також: Бульвар Торосевича – мережа трусів та гучної реклами! У курортному парку Трускавця набирає розмаху стихійна торгівля

А чого тільки вартує ще одне ганебне видовище на прогулянкових алеях – хаотичний паркінг впритул до бювету мінеральних вод. З десяток машин та бусів торговців, що продають свій  крам у першій санітарній зоні, цілісінький день стоять на алеях парку.  Таку  стихійну чималу стоянку ніяк не розжене місцева поліція. Стражі порядку звітують, що блокують колеса автовласникам, які порушують правила паркування на центральних вулицях міста. Проте, складається враження, що до алей  курортного парку поліціанти не доходять.

11.jpg

Недопрацьовує у парку і служба охорони – розігнати галасливе торговище у самому серці міста працівники охоронної служби не в силі. Усе, що відомо, те що з ініціативи місцевих чиновників у курортному Трускавці, за останні 2 роки охоронців у парку змінювали доволі часто. На початку своєї діяльності новообрана міська влада на чолі із паном Кульчинським розірвала договір з місцевою охоронною фірмою «Дельта», яка дбала про порядок у парку з 2011 року, фахових охоронців замінили атовцями, згодом від їхніх послуг відмовилися і найняли до охорони в парку працівників львівської фірми «Кондор» - однак результат і їхньої роботи не вражає. З кожним новим роком місце, яке мало б милувати око та бути окрасою Трускавця – курортний парк через злочинну бездіяльність міської влади занепадає та відлякує своїм виглядом відпочивальників. Гіршої антиреклами для оздоровниці і не придумаєш!

Ірина Романова

ком2.png

ком.jpg

IMG_9445.jpg

04.jpg

13.jpg

10.jpg

07.jpg

07+.jpg

02.jpg

02+.jpg

05.jpg

08.jpg

09.jpg

14.jpg
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS