Трускавецька влада чекає похвали за те, що з міста вивезли сміття! Вперше - за два тижні!

02.06.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Трускавецька влада чекає похвали за те, що з міста вивезли сміття! Вперше  - за два тижні!

Наприкінці другого тижня сміттєвого колапсу у Трускавці місто таки очистили від побутових нечистот. Ними в останні дні майданчики у житлових масивах курорту не те, що були переповнені, а потопали. Трускавчани щоденно у соцмережах сигналізували  про неймовірний сморід на вулицях рідного міста  та запитували владу, коли ж оздоровницю нарешті очистять від сміття? Та от що дивує: офіційний ресурс міської ради про сміттєве лихо у курорті за два тижні - ні пари з уст. Скидалося на те, що чиновники Трускавця живуть у іншій реальності, там і курортний парк у бездоганному стані, і смітники – чисті. Натомість, аби відволікти трускавчан від головної проблеми містян наполегливо годували новинами культури та мистецтва – сміттєва тема жодного разу на офіційному сайті ТМР висвітленою не була.

Такі дії мерії та її працівників обурили людей. Як слушно зауважували трускавчани, громаду міста  вартувало б елементарно перепросити за незручності та повідомити, коли очікувати завершення сміттєвого випробування.

скр1.jpg

А перші коментарі від представників трускавецької влади зявилися у соціальних мережах,лише тоді, коли ситуацію вдалося врегулювати. Риторика владних мужів, м’яко кажучи, дивувала – вивіз сміття з міста посадовці подали як неабияке своє досягнення, за яке трускавчани повинні їм дякувати. Хоча забезпечення елементарних побутових благ для городян – це робота посадовців. Скидається на те, що скоро трускавчани матимуть за обов’язок дякувати, що з кранів тече чиста та  горить світло в оселях. 

Щопрада, радіти ще таки зарано, бо як повідомив у Фейсбук заступник міського голови Трускавця з питань ЖГК Олексій Балицький – вивіз сміття з міста - явище тимчасове. Оскільки – жоден полігон області далі не погоджується приймати сміття з Трускавця. Виходить, що за кілька днів – сміттєвий колапс у місті може повторитися.

Ірина Романова

скр2.jpgскр3.jpg


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS