Трускавецькі депутати виділили кошти для проекту реконструкції Меморіалу Слави

16.10.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Трускавецькі депутати виділили кошти для проекту реконструкції Меморіалу Слави

Рішення ухвалили під час засідання сесії, яке відбулося минулого тижня. За активного лобіювання міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та підтримки його депутатської більшості з міської казни було виділено 150 тис. грн. на розробку проектно-кошторисної документації для реалізації проекту скульптора Володимира Ропецького. За задумом трускавецьких посадовців -  пам’ятник, що є типовим зразком соцреалізму, має перевтілитися у монумент національної звитяги українців усіх часів!

Зазначимо, що рішення конкурсу на кращий проект з реконструкції Меморіалу Слави, що на вул. Дрогобицькій у Трускавці, є нелегітимним! Воно було прийняте з порушенням процедури 11 вересня – замість начальника управління ЖКГ і Б Сергія Максимича, який перебував у відпустці, голосував Орест Лобос, тимчасово виконуючий обов’язки керівника управління. А пан Лобос згідно розпорядження міського голови не був членом конкурсної комісії.

Аби виправити цей «недогляд» голова комісії Олексій Балицький за кілька днів вдався до підробки протоколу засідання! У ньому з’явилося речення: через відсутність кворуму питання визначення переможця конкурсу перенести на чергове засідання. Хоча такого рішення комісія не ухвалювала! Й 15 вересня Олексій Балицький скликав повторне засідання журі у себе в кабінеті, не повідомивши публічно про його проведення. Які саме аргументи наводив обласний депутат від «Свободи» пан Балицький щодо своїх маніпуляцій – невідомо. Як результат – є два протоколи засідання журі конкурсу: від 11 вересня і від 15 вересня, у якому членів журі змусили повторно засвідчити своє волевиявлення!

Нагадаємо, за попередніми підрахунками реконструкція Меморіалу Слави коштуватиме трускавецьким платникам податків близько 4 млн. грн. Саме таку цифру озвучив у приватній розмові з журналістами «Джерел Трускавця» Володимир Ропецький. Окремо розроблятиметься і ландшафний дизайн території біля пам’ятника на пропозицію Олександра Грищенка: з влаштуванням підсвітки та влаштуванням відпочинкових лавочок, що також влетить у копієчку трускавчанам.

На сесійному засіданні міський голова Андрій Кульчинський у відповідь на пропозицію депутата Романа Бучковича не виділяти кошти на проект реконструкції Меморіалу Слави, виголосив приголомшливий спіч: «Якщо ми хочемо виховати молоде покоління в рамках патріотичного духу, в рамках того, що ми все ж українці, а не якісь там космополіти, нам треба той пам’ятник робити!».

За внесення змін до показників міського бюджету, у тому числі й за фінансування 150 тис. грн. для розробки проекту оновлення монумента, проголосували: Богдан Габшій, Іван Герльовський, Зоряна Домбровська, Іванна Кенц-Березюк, Олег Карпин, Михайло Кіселичник, Михайло Малащак, Мирослав Мицько, Юрій Наконечний, Андрій Остапчук, Наталія Пономаренко, Руслан Пристай, Олена Савченко, Андрій Степаненко, Віра Сазонова, Микола Сеньків, Руслан Цехмейстер, Андрій Кульчинський. Таким чином народні обранці взяли на себе відповідальність за втілення у життя сфальсифікованого рішення конкурсної комісії.

Дарина КРАВЕЦЬ

968874848668746.jpg

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS