Трускавець занепадає, інфраструктура не розвивається, а те що було, добивається! Користувачі соцмереж про благоустрій міста-курорту

10.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У соціальній мережі Фейсбук трускавчанка Галина Шиманська опублікувала фотографії  брудних вулиць у центрі Трускавця, які не прибираються, написавши: «Чим зайтята влада не знаю, але коли, йдучи тротуарами «європейського курорту», розминаюся з поляками, хочеться впасти під землю. Дуже прикро, але це Трускавець сьогодні!».

фб.jpg

Ця тема викликала жваве обговорення – своїми думками щодо благоустрою міста-курорту, турботи міської влади про чистоту доріг та вуличок поділилися як мешканці міста-курорту, так відпочивальники.

Трускавчанин Степан Яцик повідомив, що житлові квартали та тротуари -завалені снігом, люди змушені ходити по дорозі разом з машинами, ніхто нічого не чистить. Це антипромоція курорту і міста взагалі!

Цю думку підтримала і сестра служебниця Єроніма Вовчак зі Львова: «Останній раз, коли я відвідувала Трускавець ( 1,5 міс назад ) і пішла прогулятися славним трускавецьким парком - теж була, м'яко кажучи, неприємно вражена станом парку, бювету, дорогами...Прикро. Все ж таки - Трускавець...»

Тетяна Лилик з Івано-Франківська написала: «На жаль, з кожним роком приїжджаючи в Трускавець з сумом бачимо, що стає все гірше. Кількість туристів сильно не зменшується але місто занепадає, окрім готелів і торгових точок, фактично інфраструктура міста не розвивається, а те що було, добивається!»

01.jpg

02.jpg

04.jpg

05.jpg

Чому ж трускавецькі посадовці не бачать такого стану речей, а гордо звітують про те, що міста-курорт розвивається шаленими темпами й досягло неабияких результатів? «Вони напевно живуть в іншій реальності» - написав Володимир Пучков, голова «Ради підприємців, промисловців і роботодавців м. Керч».

- Керівники міста пішки не ходять, їм по барабану, що там з тротуарами робиться» - висловив свою версію трускавчанин Андрій Файфер.

- У міського голови немає часу на такі  «дрібниці», він переймається закордонними поїздками по світу. А заступники «дерибаном» бюджету. – переконаний Петро Шумин.

А Анатолій Кобулей поділився своїми спогадами: «Ненавиджу СРСР, але пам'ятаю, що сніг взимку прибирали спеціальні машини з великими механічними «руками» спереду, а сніг, який вони загрібали, подавався по конвеєру в кузов вантажної машини, яка вивозила його з міста!!!».

коментарі.jpg

Отже, трускавецьким посадовцям варто повернутися до реальності, а не сприймати її з комфортних службових кабінетів, перестати розповідати казочки про небачений досі розвиток Трускавця й взятися за належний догляд міста! Маємо інформацію, що цієї зими були випадки, коли відпочивальники замість комфортного відпочинку змушені були відлежуватися у Трускавці на лікарняних ліжках з отриманими травмами через слизькі і нерозчищені вулиці. І якщо комунальні служби не дають собі ради з прибиранням міста, а це – очевидно, бо вже за кілька метрів від будівлі мерії на вул. Бориславській всю зиму тротуари були засипані снігом, то потрібно забезпечити їх усією необхідною технікою, збільшити штати підприємств. Одне слово, діяти, а не рапортувати про те, що проблем - жодних, видаючи бажане за дійсне!

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS