Трускавець у п’ятірці міст в області за кількістю укладених декларацій та третій з виконання програми «Доступні ліків»

20.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Трускавець у п’ятірці міст в області за кількістю укладених декларацій та третій з виконання програми «Доступні ліків»

Трускавець  - у трійці  міст Львівської області, які минулого року виконали план програми «Доступні ліки». Курортне місто успішно освоїло 387 тис. 900 грн. на медпрепарати, які хворим відпускали безкоштовно або ж із 70% знижкою.

Урядова новація «Доступні ліки» почала діяти в Україні з 1 квітня 2017 року. Суть медичної програми  проста - пацієнти мають змогу  отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу ,  бронхіальної астми  та інших захворювань безкоштовно або ж з незначною доплатою за них.  На практиці все виглядає так, щоб отримати медпрепарати  безплатно, пацієнту перш за все  слід звернутися до лікаря первинної ланки допомоги та отримати від нього рецепт з червоною печаткою.

- Такий рецепт означає, що аптека має видати ліки хворому безоплатно, оскільки кошти аптеці за них відшкодує держава. Якщо запропоновані ліки , які є у наявності, з найдешевших аналогів, пацієнту не дуже підходять і він хоче їхній дорожчий аналог, то у такому випадку він сплачуватиме їхню різницю у ціні, - пояснив суть дії програми головлікар міської лікарні  Ігор Стасик.

Що стосується Трускавця, то, як запевняє Ігор Стасик, медпрепарати за програмою «Доступні ліки» можна придбати у таких аптеках міста:  ТзОВ « Планета здоровя» ,  що на вул. Данилишиних, 62 та Сагайдачного, 16; «Фармако» - вул.Стебницька, 23 А; ТзоВ аптека « Доброго дня» - Стебницька, 27; ТзОВ « З І» - Городище, 6 (сан.»Батьківщина»); ПП аптека « Подорожник» - Стебницька, 23; ТзОВ « Декада 2000» - Данилишиних, 62.

Окрім того у Трускавці наголошують - днями отримали похвалу із Львова. Як пояснив пан Стасик – 12 червня у Львові пройшла нарада за участі губернатора,  на якій чиновник відзначив: місто-курорт - у п’ятірці в області за кількістю декларацій з лікарями первинної ланки. Їх уже уклали  8, 5 тисяч трускавчан!

Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS