Суд довів, що трускавецький депутат від «Свободи» Юрій Наконечний вчинив корупційне правопорушення

22.01.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Суд довів, що трускавецький депутат від «Свободи» Юрій Наконечний вчинив корупційне правопорушення

Трускавецький міський суд 21 грудня, розглянувши матеріали справи, які надійшли з Управляння захисту економіки в Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, визнав винним депутата міськради від ВО «Свобода» Юрія Наконечного у вчиненні адміністративного правопорушення. Депутат несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, отримавши дохід від продажу транспортного засобу. Тим самим вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно з адмінпротоколами, складеними УЗЕ у Львівській області, з’ясувалось, що у 2018 році народний обранець отримав понад 331 тис грн доходу від продажу автомобіля PEUGEOT 508, а також придбав авто марки SKODA OCTAVIA 2010, вартістю 211 тис грн.

У судовому засіданні Юрій Наконечний свою вину визнав та пояснив, що йому відомі вимоги Закону України «Про запобігання корупції». Він вніс відомості про отримання ним доходу від продажу транспортного засобу з запізненням, оскільки у передбачений Законом строк не зміг зайти до системи, яка зависала.

За результатами судового рішення до Юрія Наконечного застосовано стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.

Нагадаємо, що депутат Трускавецької міськради від «Свободи» Юрій Наконечний обіймає посаду директора з фінансово-економічних питань у «БК «Будівельні технології XXI століття». Про це він повідомив у своїй щорічній електронній декларації. Юрій Наконечний є також головою депутатської комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.


Ольга КУЦ

* фото з Facebook сторінки Юрія Наконечного

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS