«Рада міста» висловила свою позицію щодо погрози трускавецького мера про «закручування гайок»

26.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
«Рада міста» висловила свою позицію щодо погрози трускавецького мера про «закручування гайок»

У публічному просторі з’явилась резонансна інформація щодо реакції міського голови Трускавця Андрія Кульчинського на скайп-нараду з ЛОДА на тему мінімізації заробітних плат.

За оприлюдненою інформацією, у Трускавці 40% підприємств є мінімізаторами, що, за озвученою інформацією, визначає найнижчий рівень заробітних плат в області. Далі дослівно: «Андрій Кульчинський підтвердив, що час на переконання цих керівників завершився. А оскільки деякі з них деколи визначають громадську думку і заявляють, що оскільки є платниками податків, то їм належаться певні преференції. Правда, те, що вони платять мізерні податки, про це вони не говорять. "Ми будемо закручувати гайки, - наголосив Андрій Кульчинський. - Ресурси міста не безмежні. Ми змушені піднімати зарплату бюджетникам найближчим часом. Отож, ці підприємства або закриваються, або піднімають зарплату."

За даними Державної фіскальної служби малий та середній бізнес України з 2008 року стабільно забезпечує сплату понад 60% податків та зборів, надходження більше 70% податку на додану вартість, забезпечує робочими місцями понад 80% працюючих в секторі бізнесу (крім фінансового сектору). У розвинених країнах МСП визнається локомотивом економіки. Внесок МСП в національні економіки перевищує внесок великого бізнесу. Тобто є основою сталого розвитку міст та країни. Це визначає державну політику, серед концептуальних засад якої є створення рівних мов для малого та середнього бізнесу, покращення правового та адміністративного середовища для потреб МСП, створення умов для привнесення нової доданої вартості.

Натомість у Трускавці рішення та дії найвищої посадової особи органу місцевого самоврядування не те, що не відповідають засадам державної політики, а можуть призвести до дестабілізації економічної ситуації в місті.

ГО «Рада міста», до статутних завдань якої належить захист інтересів бізнес-середовища міста, застерігає міського голову Андрія Кульчинського від застосування відвертих погроз та намірів втручатись в роботу господарюючих суб’єктів на території міста.

Озвучена вимога міського голови Трускавця від 25.06.2018 до бізнес-середовища Трускавця забезпечити підвищення заробітних плат бюджетникам, або ж за невиконання такої - погроза припинити їхню підприємницьку діяльність, має ознаку протиправної вимоги припиняти займатись законною господарською діяльністю.

Нагадаємо, що протидія законній господарській діяльності, вчинена службовою особою з використанням службового становища, підпадає під ст. 206 Кримінального Кодексу України.

ГО «Рада міста», 26.06.2018 р.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS