Програли суд за юдин гріш?

10.10.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Програли суд за юдин гріш?

Те, що місцева влада продажна та аморальна – ми писали не раз. Аби заробити юдин гріш – не гребують нічим. Дійшло до того, що інтереси нашої громади вони вже не перший раз продають в суді. Історію про узаконення незаконного будівництва вілли «Жива роса» пам’ятаєте? А ось тепер нова афера – про узаконення в суді незаконно збудованого будинку ТзОВ «Альфа плюс» на березі трускавецького водосховища.

Ще 7 вересня минулого року  виконком Трускавецької міської ради з легкої руки горезвісного Олександра Ткаченка присвоїв поштову адресу по вул. Городище 11-Б  житлового будинку  загальною площею 165,5 м2 . Забудовник - ТзОВ «Альфа плюс».Після цього рішення скандал розгорівся не на жарт. Частина депутатів міської ради, а також громадські діячі і активісти це рішення виконкому справедливо назвати диверсією проти міста, початком захоплення «Альфою плюс» трускавецького озера. На засіданні XVI сесії міської ради депутат Роман Бучкович запропонував скасувати рішення виконкому, оскільки об’єкт  був збудований без належної документації та у першій санітарній зоні охорони питного водосховища. Зиновій Кушнір – головний архітектор міста визнав, що технічних умов на початок будівельних робіт житлового будинку  загальною площею 165,5 м2  по вул. Городище архітектура не видавала. Депутатська комісія з законності, етики та регламенту ТМР з’ясувала, що  будівництво навколо озера загрожує не тільки озеру, але і мінеральним джерелам. Це підтвердив й Олександр Грищенко, який довгий час працював на посаді головного архітектора міста. Як член виконкому п. Олександр голосував проти присвоєння адреси будівлі по вулиці Городище.

Всі ці аргументи допомогли депутатам мобілізуватись і на XVII сесії міської ради скасувати зловісне рішення виконавчого комітету. Найбільший спротив цьому чинив міський голова Андрій Кульчинський. Та його старання були марними.

Але, як виявилось згодом, на цьому крапку ставити було зарано.

13 травня цього року «Альфа плюс» звернулась у Львівський окружний адміністративний суд. У своїй заяві позивач вимагав, аби суд визнав протиправним рішення Трускавецької міської ради за яким було скасовано рішення виконкому.

І що? Суд взяв до уваги лише аргументи, якими керувалась сторона позивача. І зрозуміло чому. Відповідач (Трускавецька міська рада), якого  представляла завідувач юридичного відділу ТМР представник «Самопомочі» Олена Савченко, наче в рот води набрала. Аргументів у неї було пре достатньо: будинок не відповідає вихідним відомостям на будівництво (мала бути будівля охорони розміром 4 на 4 м2, а по факту, виріс двоповерховий житловий будинок площею 165,5 м2;  відділ архітектури міської ради  не видавав технічні умови на початок будівельних робіт; будинок зведено в першій санітарній зоні охорони мінеральних джерел, в якій чинними правовими актами заборонене будь-яке будівництво та будь-яка господарська діяльність… Але представниця Кульчинського в суді ні пари з вуст… Чи не за наказом шефа?

Ось такий то був суд, така гра в одні ворота! Не дивно, що позовні вимоги «Альфи плюс» були задоволені...

Сьогодні не треба бути ностардамусом аби передбачити започатковану згубну тенденцію забудови першої санітарної зони охорони питного водосховища… Наслідки для курорту можуть бути непоправні і незворотні. І все ради чого, Андрію Богдановичу?

Не відповідайте, знаємо – це така плата ляльководам за за підтримку і протекторат на виборах… Не знаємо лише одного – як довго ви ще маєте їм сплачувати свій борг…

Назар ХОПЯК

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS