Припаркувався, де не слід – плати штраф. У Трускавці продовжують боротися із хаотичними паркуваннями у місті

12.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Припаркувався, де не слід – плати штраф. У Трускавці продовжують боротися із хаотичними паркуваннями у місті

На вихідні дні у Трускавці порушникам паркування блокували колеса. Як повідомив на оперативній нараді у мерії Трускавця керівник місцевого відділу поліції Богдан Собко, 11 березня працівниками їхньої служби  було заблоковано з десяток автомобілів,  які припаркувалися з порушенням правил дорожнього руху у центральній частині міста. Якщо бути точнішим, то мова іде про вулицю Суховоля. Залишаючи автівки на цій вулиці, водії часто провокують на ній колапс – оскільки перешкоджають  рухові проїжджою частиною дороги громадському  транспорту.

- З настанням погожих днів чимало людей приїхали в оздоровницю прогулятися нашими вулицями та подихати свіжим повітрям. Однак неодноразово закликаємо як мешканців, так і гостей міста, що не слід залишати свої автівки у недозволених для паркування місцях. Щоб викорінити із вулиць курорту хаотичні паркування, вдаємося до дієвих засобів – блокуємо порушникам колеса їхніх автомобілів  спеціальним пристроєм. Відтак складаємо на таких водіїв протоколи, - зауважив пан Собко.

Не так давно про проблему хаотичних паркувань на вулиці Суховоля говорили і у міській раді Трускавця. Несумлінно припарковані тут автівки біля санаторіїв «Женева» та «Весна» перешкоджають рухові транспорту та  комунальникам міста прибирати дороги. Дійшло до того, що у мерії пропонували «грейдером розтягувати автівки, що порушили правила паркування на Суховолі». Однак полісмени запевнили міських чиновників, що із завданням впораються самі. Наразі на службі місцевих стражів порядку 6 пристроїв для блокування коліс, які придбали минулого року. Штрафи, стягнені із порушників, надходять у місцеву скарбницю.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS