Працюють - як мокре горить, а кошти отримують. Фірмі, яка не поспішає з роботами на вул. Сагайдачного, заплатили понад 1 млн грн з бюджету

01.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Працюють - як мокре горить, а кошти отримують. Фірмі, яка не поспішає з роботами на вул. Сагайдачного, заплатили понад 1 млн грн з бюджету

Ремонтні роботи на вулиці Сагайдачного у Трускавці розпочалися у жовтні минулого року. Підрядником є ТзОВ «Будівельна компанія «Інтерсіті», яка стала переможцем тендеру з реконструкції мереж освітлення, проведеного управлінням житлово-комунального господарства Трускавецької міськради. У технічному завданні замовника йдеться про встановлення нових електричних опор та монтаж світлодіодних світильників, прокладання підземної кабельної лінії та трубопроводів водопостачання (100 м) зі стальних оцинкованих труб. Загалом на ці роботи передбачено 2, 35 млн грн. з бюджету Трускавця.

У вересні, наступного дня після укладання договору, підприємство отримало попередню оплату від управління ЖКГ і Б - 147 тис. грн. для виконання робіт. Ще 378, 4 тис. грн. було профінансовано у листопаді–грудні, тобто в цілому – більше півмільйона  гривень. Роботи розпочалися - на тротуарах вулиці були викопані траншеї протяжністю понад 2 км для прокладання електричного кабелю. І практично на цьому зупинилися. Усю зиму тротуари так і були розриті, траншеї не засипалися, прокладений де-не-де кабель частково викрали зловмисники. Мешканці вулиці у соцмережах обурювалися незручностями, які спричиняла бездіяльність фірми. Однак трускавецькі посадовці лише руками розводили, мовляв, а що ми можемо вдіяти.

- Маємо справу з недобросовісним виконавцем робіт, – оправдовував свою неспроможність вплинути на ситуацію заступник міського голови Трускавця з питань житлово-комунального господарства Олексій Балицький. – Я з ними вже сварився не раз, було бажання розірвати укладену угоду й оголосити новий тендер».

Однак новий тендер так і не оголосили, більше того – бездіяльність фірми продовжують фінансувати з міського бюджету. Так, 3 квітня міське управління здійснило чергову оплату ТзОВ «Будівельна компанія «Інтерсіті» - 536, 4 тис грн. за начебто виконані роботи. Отже, фірма уже отримала понад 1 млн грн. з бюджету Трускавця. А що зроблено? Ледь присипано траншеї й подекуди встановлено нові стовпи для електромереж? І ця «діяльність» тягне на мільйон?

Відповідальність за такий стан прав несуть профільний заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький й управління ЖКГ і Б Трускавецької міської ради, яке обрало переможцем торгів підприємство, що не має досвіду роботи. Трускавчани обурені фактом безгосподарності та безпорадності теперішньої влади. А найбільше, що турбує платників податків, – це якість та терміни виконання робіт.

Дарина КРАВЕЦЬ

Читайте також: Фальшиві підписи й фірми-клони: у Трускавці понад 2 мільйони з бюджету освоює підприємство з сумнівною репутацією


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS