Попрощалися по-англійськи – «ДВ-Екосвіт» вивіз з Трускавця сміттєві урни

09.08.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Попрощалися по-англійськи – «ДВ-Екосвіт» вивіз з Трускавця сміттєві урни

Немає співпраці – забираємо майно. За таким принципом із Трускавцем поступила львівська фірма-оператор, яка донедавна займалася вивозом твердих побутових відходів із міста – «ДВ -Екосвіт». Як підтвердив заступник міського голови Трускавця з питань ЖКГ Олексій Балицький , представники цієї фірми минулої ночі, з 8 на 9 серпня, вивезли з оздоровниці понад 12 сміттєвих баків, не попередивши про це ні громаду, ні владу. Тож зранку на трускавчан чекав неабиякий сюрприз – прийшли викинути побутові нечистоти, а мішки із сміттям на майданчиках складувати ніде, бо баки відсутні. Соціальні мережі одразу зарясніли повідомленнями, чи влада міста в темі, що коїться в оздоровниці?

барабаш.jpg

Як прокоментував ситуацію пан Балицький, мерія міста теж шокована побаченим. Уже створено відповідну комісію, яка займається вивченням цього питання. Вихід із складної ситуації один – на місті зниклих баків постараються поставити запасні, які належать комунальним фірма Трускавця. Та от чи всім сміттєвим майданчикам вистачить запасних урн – питання доволі сумнівне. Загалом пан Балицькимй зауважив – про цей прикрий інцидент він у телефонній розмові уже повідомив голову ОДА, і завтра на засіданні комісії з питань ЖКГ при Львівській ОДА вчергове його порушить.
Та ситуація виглядає парадоксально, як на неї не глянь. «ДВ-Екосвіт» забрав свої урни, тим самим поставивши Трускавець перед патовою ситуацією: на дворі неймовірна спека, а сміття на багатьох вулицях оздоровниці складувати ніде. Чи мала право фірма забирати сміттєві урни – питання теж відкрите. У інвестиційну складову послуг «ДВ-Екосвіт» була прописала заміна старих контейнерів на нові. Впродовж діяльності цього підприємства у Трускавці таких сміттєвих баків було куплено 8 – їх встановили на вулицях Мазепи та Данилишиних. Тобто ці урни куплені за кошти трускавецьких користувачів послуг й забирати їх фірма не мала права. Хоча тут більше запитань до трускавецьких посадовців, яких, виглядає на те, банально кинули.
Нагадаємо, під кінець цьогорічної весни «ДВ-Екосвіт» оголосила Трускавцю, що бориславський полігон, куди фірма вивозила нечистоти із курортного міста, відмовляється їх приймати. Декілька тижнів оздоровниця потопала у смітті – контейнери міста та сміттєві майданчики були переповнені нечистотами і це перед самісіньким стартом відпочинкового літнього сезону в курорті. Влада міста чекала, давала останній шанс «ДВ-Екосвіт», відтак під тиском громади і місцевих ЗМІ розірвала угоду із несумлінним оператором і оголосила конкурс на вивезення твердих побутових відходів із Трускавця. Перемогу у новому конкурсі здобула стрийська фірма «Комунальник +».

Вікторія Утрин

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS