Польський Заклікув та курортний Трускавець обмінялися учнями

13.08.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Польський Заклікув та курортний Трускавець обмінялися учнями

До Трускавця - на ознайомлення та відпочинок. Курортне місто днями відвідала  група польських школярів з міста Заклікув. Обмін учнями  між оздоровницею і польським сусідом проходить далеко не вперше. Власне така співпраця кілька років тому була започаткована на базі двох шкіл – трускавецької СЗШ №3  (школа має секцію з вивчення польської мови) та однієї зі шкіл міста Заклікув, що носить ім’я Адама Сапінського. Обміни українськими та польськими учнями проходять влітку та восени, у них беруть участь школярі 8-10 класів.

Цьогоріч до курортного Трускавця прибув з десяток старшокласників з Заклікува. Програма для гостей курорту була складена насичена: екскурсії до місцевих музеїв та визначних історичних місць оздоровниці, відвідини перлин міста оздоровчого комплексу «Спортовець» та дельфінарію «Оскар». Відтак, окрім курортного міста, дітям запропонували вояжі до міста Лева та сусіднього Дрогобича. Польські мандрівники  повернулися з екскурсій, переповнені  неабиякими враженнями та новими знаннями про галицький край, його культуру та самобутність.

Додамо, не так давно, у липні цього літа,  аналогічну культурно-мистецьку програму мали і трускавецькі учні, які відвідали у рамках обміну старшокласниками польський Заклікув та побували там на дні міста. Діти зауважили, що такі вояжі - це унікальний шанс для них підвищити рівень розмовної польської мови та ознайомитися з культурою та особливостями найближчих країн-сусідів.

Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS