Політична дипломатія керманича, або як мер Трускавця закриває рота виборцям, які задають незручні запитання!

17.04.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Політична дипломатія керманича, або як мер Трускавця закриває рота виборцям, які задають незручні запитання!

Зовсім недавно міський голова Трускавця Андрій Кульчинський завзято хвалився на увесь інтернет-простір: курортна оздоровниця отримала нове місто-побратим Ліань із Китаю. Церемонія підписання угоди про співпрацю із туристичним містом, яке є курортом на півдні Китаю,  відбулася 10 квітня на головній площі містечка з Піднебесної за безпосередньої участі пана Кульчинського. Те, що Трускавець та китайський Ліань розділяють десятки тисяч кілометрів, пана мера абсолютно не бентежить. Оскільки, як він сам красномовно пояснює на своїй особистій сторінці у Фейсбук, саме в Китаї «побачив усе те, про що давно мріяв для Трускавця». Мова іде про квітучі численні паркові зони у китайському місті, розвинену інфраструктуру прилеглих територій, величезні потоки туристів, екзотичних тварин та інші принади. 

к1.jpg

Хвалебним  одам  у сторону міста-побратима із вуст трускавецького мера трускавчани одразу співставили місцеві реалії  оздоровниці та дорікнули меру, мовляв, саме за його згоди останнім часом курортний Трускавець перетворюється в місто, в якому безжально нищать зелені насадження, дають дозвіл на забудову торговими центрами на межі першої санітарної зони, закривають верхній бювет, а недолуга промоційна кампанія невпинно веде до катастрофічного зменшення відпочиваючих у місті. 

к2.jpg

Та от справедливу критику від трускавчан, міський очільник сприйняв боляче та далеко недоброзичливо. Про це свідчить його пост: «Виборці в Трускавці, а не за його межами. Щоб мати моральне право критикувати і сильно радити , потрібно жити і працювати в Трускавці!». Такі слова мера ще більше обурили містян, які зауважили, що очільник курорту видає бажане за дійсне – його слова якраз і коментують його виборці, а не чужі люди, тож «закривати їм в такій спосіб рота, як мінімум не коректно. А те, що деякі пости пишуть люди, які наразі фізично не мешкають в Трускавці, однак тут народилися свідчить лиш про одне – у пошуках гідних зарплат та робочої реалізації люди змушені виїхати на заробітки».

к3.jpg

Що й казати – культура спілкування трускавецького очільника давно стала притчею во язицах серед містян. Однак замість того, щоб вправлятися у ораторському мистецтві трускавецьким посадовцям не завадило б працювати на благо міста: підтримувати малий бізнес, створити сприятливий туристичний клімат в оздоровниці, зайнятися благоустроєм курортного парку, викорінити вуличну торгівлю та розвивати промоцію Трускавця.

Вікторія Утрин  


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS