Ось де, люди, наша слава, слава України!

14.10.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Дорогі бойові побратими! Шановна громадо!

613f59bed649075463b4795959e79a8e (1).png

В День Пресвятої Покрови здоровлю ще живих ветеранів Української Повстанської Армії з 75-річницею утворення УПА!

В цей день згадаю всіх бойових побратимів, що впали в нерівнім бою -  кого знав і кого не знав - всіх, хто пройшов каторгу і не дожив до цього славного ювілею. За них всіх, за Армію Безсмертних  складаю Господу молитву.

Сьогодні на схилі віку пишаюся тим, що юним хлопцем мав честь перебувати у її лавах, носити зброю, виконувати накази командирів і боротися на рідній землі з проклятим ворогом.

Жалію, що не зміг розділити долю кращих із кращих, що впали в бою за Україну.

Тішуся, що Бог подарував мені можливість дожити і таки побачити  Самостійну Україну, за яку повстала і воювала УПА.

Молодь має знати, що йшли ми в УПА не по мобілізації, а за покликом серця і душі, з святої любові до свого народу і святої ненависті до поневолювачів України. І не чекали ми нагород, зарплат, земельних наділів… Ми мали ідею, віру і дороговказ – здобути Українську Державу, або згинути в боротьбі за неї! Ми не сплямили ні честі, ні гідності українця. Недаремно армією УПА захоплювався Че Гевара, а президент Франції генерал Шарль де Голль казав: "Якби в мене була така армія, як УПА, німецький чобіт ніколи не топтав би землю Франції".

Дякую своєму рідному народу, що береже пам'ять про бойових побратимів, співає про них пісні, називає їхніми іменами вулиці, споруджує їм пам’ятники, доглядає за їхніми могилами… І ця слава не вмре, не загине. Вірю, що наші чесноти візьмуть на озброєння сучасні воїни українці і прогонять одвічного ворога з українських теренів. Нехай їм у цьому допомагає  Пречиста Діва Марія.

З Покровою, з 75-річчям УПА, дорога громадо! Всім вам, дорога родино, зичу добра, здоров’я, наснаги і віри в торжество українського духу і української зброї на многії і благії літа!

З повагою, Роман Малярчин, 
станичний Братства ОУН-УПА,  м. Трускавець.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS