Одразу дві перемоги зі Всеукраїнського тенісного турніру у Трускавець привезла юна спортсменка Яна Микитин

08.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Впродовж тижня, з 30 вересня до 7 жовтня, на Київщині у місті Бучі проходив Всеукраїнський тенісний турнір «MASTERS-2018», до участі в якому були відібрані  кращі вісім тенісисток України у віковій категорії до 14 років. Серед спортсменів -титанів золото на змаганнях виборювала і юна трускавчанка, 14-річна Яна Микитин. У спортивній скарбничці тенісистки уже є чимало нагород із Всеукраїнських, обласних та змагань інших  рівнів. Яна Микитин гордо носить титули майстра спорту та чемпіонки України. За цей рік спортсменка встановила своєрідний власний та рекорд України – із змагань різних рівнів виборола 12 перемог. Такий рівень підготовки та сили духу продемонструє далеко не кожен дорослий спортсмен.

-Любов до тенісу у дівчини - змалечку, розповідає  завідувач відділу у справах сім'ї молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль. - Яна є вихованкою відділення тенісу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець». Займається там з 5 років. Тренером дівчини є її батько Ігор Микитин. У спортивному тандемі цій парі кращих немає.

Особливістю Яни є те, що з кожних змагань дівчина привозить не одну, а кілька нагород. Так було і цього разу – на  Всеукраїнському  тенісному  турнірі в Бучі спортсменка виборола дві нагороди. В особистій першості на змаганнях Яна здобула 3 місце, а в командному заліку в парі із львівською спортсменкою виборола 1 місце. Загалом географія учасників Всеукраїнського турніру «MASTERS-2018» традиційно була широкою – Київ, Львів, Чернівці, Харків та інші. Усі учасники  продемонстрували високий рівень підготовки та сповнені натхнення до нових перемог, готуються підкорювати й інші турніри.