Наближене до трускавецького депутата підприємство реконструює ліфти на Мазепи, 4 майже за 700 тисяч

04.12.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Наближене до трускавецького депутата підприємство реконструює ліфти на Мазепи, 4 майже за 700 тисяч

Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради 30 жовтня уклало договір на реконструкцію ліфтів будинку на вул. Мазепи, 4 за 683,4 тис. грн. з ТОВ «Комсервіс-Трускавець». Про це свідчить звіт про укладений договір, розміщений на сайті публічних закупівель Prozorro.

У договорі не сказано, у які терміни мають бути завершені роботи – лише зазначено, що до повного виконання сторонами своїх зобов’язань.

Нагадаємо, що ТОВ «Комсервіс-Трускавець»  належить до підприємств-улюбленців трускавецької влади.Воно засноване у червні 2016 року, власник -Олег Кабальний є наближеним до керівництва міста: депутата міськради Мирона Мицька та заступника міського голови Олександра Ткаченка. 

Підряди підприємство отримує без жодної конкуренції - за процедурою звітування. Єдиним конкурсом, у якому «Комсервіс-Трускавець» взяв участь, була купівля смітників  польського виробництва. Йшлося про індивідуальне замовлення – урни для сміття, які коштували по 6  тис. грн. кожна, мали містити логотип Трускавця. «Комсервіс-Трускавець» був єдиним учасником і, відповідно, переможцем тендеру.

Додамо, загалом з моменту реєстрації, за даними Пошуково-аналітичної системи007, ТОВ «Комсервіс-Трускавець» виконав бюджетних замовлень у місті-курорті на понад 5, 5  млн. гривень!

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS