На рідних теренах – трускавецькі надзвичайники повернулися із зони АТО

03.11.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
На рідних теренах – трускавецькі надзвичайники повернулися із зони АТО

Четверо рятувальників Трускавця у рамках ротації із колегами зі Сходу понад два місяці пробули у зоні бойових дій. Цього тижня надзвичайники повернулися у рідне курортне місто. Як розповів підполковник служби цивільного захисту Трускавецького відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Володимир Гординський, їхня місія у зоні АТО була вкрай важлива – надавали допомогу цивільному населенню та сприяли комунальним службам у відновленні інфраструктури у зруйнованих містах та селах.

- Нам доводилося працювати у різних місцях Сходу України, зокрема у Авдіївці, Краматорську та Сєвєроденецьку. В Авдіївці за допомогою спеціальної техніки ми копали траншеї для прокладання людям газу. Оскільки попередній газопровід було знищено військовими діями. У Сєвєродонецьку нашому підрозділу довелося долучитися до ремонту тамтешніх доріг. Окрім того – наші знання та фізична сила були потрібні у процесі розмінування місцевих полівта допомоги тамтешньому населенню, - наголосив пан Гординський.

У міському відділі надзвичайних ситуацій рятувальників зі Сходу зустріло керівництво міста та колеги по службі. Від імені громадської організації учасників бойових дій АТО працівників служби цивільного захисту Володимир Гординський, а також  старші прапорщики Олег Райс, Іван Горячко та Михайло Савчин отримали відзнаку «За службу Україні». До виконання професійних обов’язків рятувальники у Трускавці ще не приступають – мають двотижневу відпустку для відновлення сил.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS