Мери - звітують! Керманичі Борислава та Дрогобича уже поспілкувалися із громадою. Трускавецький посадовець про дату звіту ще не повідомив

13.02.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Спочатку Борислав, опісля Дрогобич. Мери міст Дрогобиччини у лютому взялися активно звітувати перед своїми громадами за другий рік діяльності. Щоправда, мешканці міста нафтовиків інтересу до звіту свого керманича не проявила – він відбувся у напівпорожньому залі. 

Натомість із аншлагом пройшов звіт мера Дрогобича Тараса Кучми. Народний дім,  у якому звітував головний посадовець міста Котермака, був заповнений вщент. Дрогобицькі посадовці не проігнорували й усі доступні засоби комунікації між владою і людьми – звіт Тараса Кучми можна було дивитися онлайн на сторінці міської ради. Окрім цього Народний дім імені Івана Франка, у якому звітував мер, обладнали додатковими мікрофонами. Тож усі бажаючі мали можливість поставити керманичу міста запитання стосовно наболілих тем та актуальних питань.

звіт2.jpg

звіт.jpg

Під час звіту міського голови Дрообича Тараса Кучми

Що стосується Трускавця, то тут зі звітом про свою роботу мер зволікає. Пам’ятається, як ще у січні Андрій Кульчинський запевняв на одному із сесійних засідань: «Звітуватиму перед громадою на початку лютого». Натомість станом на 13 лютого жодної інформації про звіт мера на офіційному ресурсі міської ради досі немає. Тож коли його очікувати – не зрозуміло.

Дивує і те, що у курортному міста влада не прагне до відкритості – минулого року на звіті запитання керманичу Трускавця можна було адресувати лише у письмовій формі. Та й то Андрій Богданович «не встиг» відповісти на найбільш незручні, оскільки більшу половину часу, відведеного для звіту, зайняли виступи почесних гостей – депутатів облради й керівництва району. Такий сценарій був зумисне спланований, оскільки, схоже, Андрій Кульчинський боїться трускавчан й уникає відкритого спілкування з ними.  

Аналогічно із онлайн - трансляціями. Доступні сучасні технології у Трускавці  не беруть на озброєння. А прикро - оскільки практика показує далеко не всі мешканці, особливо похилого віку, мають можливість взимку прийти на звіт мера. Сподіваємося, що цього року трускавецький мер скористається позитивним досвідом свого колеги з Дрогобича. І не уникатиме публічного спілкування з громадянами міста! А продемонструє свою відкритість не лише на словах, а й на ділі: під час його звіту усі охочі зможуть озвучити запитання чи зауваження біля мікрофонів. Й спілкування не буде обмежене у часі!

Вікторія Утрин 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS