Мели не даремно – у Трускавці гучне весілля відгуляв наймолодший депутат Львівської міської ради

04.10.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Мели не даремно – у Трускавці гучне весілля відгуляв наймолодший депутат Львівської міської ради

Стало відомо, для кого так інтенсивно напередодні минулих вихідних у Трускавці комунальники прибирали окружну дорогу до готелю «Ріксос». У п’ятизірковому готелі оздоровниці весілля відгуляв наймолодший депутат Львівської міськради, 23-х річний Віталій Свіщов. Та про все за порядком. Ще  29 вересня соціальні мережі вибухнули світлинами від трускавчан – поблизу готелю «Ріксос Прикарпаття» спостерігалося неймовірне скупчення комунальників. Вони мели, чистили та ледь не мили дорогу. Завбачливі трускавчани одразу поспішили зауважити: до оздоровниці їде поважне панство, раз так інтенсивно «метуть» вулиці двірники. Якщо паство їде в «Ріксос» - то на гучну забаву. Спостерігаючи за титанічними зусиллями комунальників, які ледь не до блиску натирали мітлами прилеглу до «Ріксосу» дорогу – трускавчани жартували: «може ще траву помалюйте, а то колір під осінь уже не той».

22236182_1406780282724912_1523140351_n.jpg

скр.jpg

Як стало відомо цими днями – у своїх здогадках трускавчани не помилилися – у курортному місті гучне весілля із зірковими гостями та не менш зірковими  ведучими відгуляв наймолодший депутат Львівської міської ради пан Свіщов. Весілля тривало 2 дні. Подивитися було на що : гостей розважали Тіна Кароль, Барських, Астаф’єва , німецький виконавець LouBega, відомий своїм хітом Mambo No 5. Ведучими весілля були шоумени Андрій Джеджула та Віталька. Серед запрошених 150 гостей, добра половина яких депутати Львівської міської ради. Про наречену львівського депутата відомо не багато - вона економіст за освітою, звати Софія, батьки живуть в Італії, займаються там бізнесом.

За словами людей, що займаються організацією весіль – у «Ріксосі» весільний стіл на одного запрошеного гостя обходиться під 2 тис.грн, саме ж оформлення залу тягне до 30 тис.доларів.

Як інформує  "Zaxid.net", родина Свіщових володіє земельною ділянкою площею 1,8 га у закритому елітному поселенні у селі Підберізці біля Львова, де проживають найзаможніші львівські бізнесмени та депутати. Офіційно ділянка є у власності бабусі Віталія Свіщова Валентини.

Згідно з е-декларацією, Свіщов є власником трьох квартир у Львові, які йому у 2015 році подарував батько. Також у власності Віталія є легковий автомобіль Scoda Oktavia A5 2012 року випуску та мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 2011 року випуску.

Вікторія Утрин 

      
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS