Медцентр МВС «Перлина Прикарпаття» на закупівлі радіаторів відхилив найдешевшого учасника та віддав перемогу фірмі, яка подала свої документи з запізненням

17.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Медцентр МВС «Перлина Прикарпаття» на закупівлі радіаторів відхилив найдешевшого учасника та віддав перемогу фірмі, яка подала свої документи з запізненням

Медичний реабілітаційний центр МВС України «Перлина Прикарпаття» за результати відкритих торгів 2 травня уклав договір з ТОВ «ВІР-тепло» на поставку радіаторів для системи центрального опалення вартістю в 231,5 тис. грн. За умовами договору компанія має поставити у медзаклад 187 біметалічних радіаторів до кінця року.

Окрім ТОВ «ВІР-тепло» на торги вийшло ще семеро учасників. Зокрема ФОП Тетяна Паламарчук пропонувала поставити товар дешевше – за 230, 6 тис. грн., але була відхилена тендерним комітетом через відсутність документів, що підтверджують повноваження посадової особи.

Ми детально проаналізували документи ФОПа Паламарчук Т. та побачили, що у довідці «відомості про учасника» вказано, що керівництво фізичною особою-підприємцем здійснює  Тетяна Паламарчук, а відтак такий документ і є підтвердженням повноважень посадової особи. Окрім того у паспорті та витязі з єдиного держреєстру юросіб та фізичних осіб-підприємців, які надав підприємець вказано, що персональну відповідальність за дії ФОПа також несе сама Тетяна Паламарчук.

Компанія ТОВ «ВІР-тепло», пропозиція якої була наступною і перемогла на  торгах, навпаки – вчасно не надала всього пакету документів, які вимагав замовник. Зокрема у пропозиції переможця були відсутні копії документів, які б мали містити детальний опис запропонованого товару. Технічний паспорт на товар з таким описом ТОВ «ВІР-тепло» завантажило у систему ProZorro 10 квітня, хоча кінцевий термін подачі пропозицій  у тендерній документації був лише до 4 квітня.

Експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» звернулись у Західний офіс держаудитслужби з вимогою перевірити виявлені порушення та зобов’язати замовника їх виправити.

Назад Джерело: Центр громадського моніторингу та досліджень
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS