Міськрада виступила спонсором: на відеосюжет про змагання стронгменів у Трускавці – 60 тис грн з бюджету!

15.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Міськрада виступила спонсором: на відеосюжет про змагання стронгменів у Трускавці – 60 тис грн з бюджету!

У Трускавці на початку червня відбулося спортивно-розважальне свято «Парний чемпіонат України зі стронгмену 2018».Локацією змагань, у якому взяли участь команди зі Львова, Києва, Закарпаття, Чернівців, Івано-Франківська та Вінниці, був центр міста – Майдан Незалежнсті, модератором заходу - володар титулу "Найсильніша людина світу 2004" Василь Вірастюк.

Проведення спортивного дійства, яке тривало 4 години, коштувало міському бюджету 190 тис грн. Замовником послуг з його організації був міський відділ культури .

Трускавецька міськрада також виступила спонсором зйомок відео про перебіг чемпіонату під назвою «Богатирі у Трускавці». Про це свідчить звіт про укладений договір на 60 тис грн з ТзОВ «Мистецька майстерня», оприлюднений на порталі ProZorro.

Де саме транлюватиметься сюжет і чи сприятиме він промоції курорту?- на це запитання ми попросили відповісти керівника «Мистецької майстерні» Сергія Глухомана.

Пан Сергій повідомив, що змагання покажуть на каналі новин 24 не швидше вересня-жовтня. Опісля  його виставлять на офіційному каналі у YouTube Федерації стронгменів України. Щодо реклами курорту – то коментатор час від часу нагадує, що змагання відбуваються у Трускавці.

Сергій Глухоман відмовився повідомити, чи у всіх  містах, де відбулися змагання цього року, зйомки сюжету були профінансовані бюджетним коштом. Однак, судячи з даних на ProZorro, замовлення Трускавецького відділу культури є єдиним державним замовленням «Мистецької майстерні» за останні роки. Тобто окрім Трускавця ніхто не дозволяє собі такого марнотратства, оскільки сюжет про змагання є насамперед затребуваним для Федерації стронгменів і цікавим переважно цільовій аудиторії шанувальників цього виду спорту.

Про це свідчить і кількість переглядів. Так, скажімо, відео про чемпіонат стронгменів, який відбувся у Берегово 2 тижні тому на YouTube має 1,3 тис переглядів, у Виноградово – 555. А відео, яке було зняте торік про змагання у Трускавці також за бюджетний кошт, налічує лише 1, 6 тис переглядів!

Галина УЛИНЕЦЬ


скрін1.jpgСоциальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS