Кульчинський втрачає важелі впливу! Рішення на користь спонсора його виборчої кампанії не вдалося протягнути через виконком

27.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Кульчинський втрачає важелі впливу! Рішення на користь спонсора його виборчої кампанії не вдалося протягнути через виконком

Інформація про плани приватного підприємства «Квітка Полонини» збудувати на межі першої зони охорони мінеральних джерел курорту грандіозну будівлю зі скла і бетону викликали неабиякий резонанс у Трускавці. А наміри міської влади надати дозвіл на заїзд до будмайданчика через головну паркову алею – бульвар Торосевича – спонукала трускавчан прийти на засідання виконавчого комітету, на розгляд якого сьогодні виносилося рішення про схему руху транспорту для «Квітки Полонини». Власне участь підприємців та громадських активістів неабияк вплинула на процес голосування. І, не дивлячись на потуги трускавецького мера, який відверто лобіював інтереси забудовника, вже не вперше демонструючи, що ділить підприємців на «своїх» і «чужих», рішення було провалене!

IMG_0443.JPG

Варто зазначити, що половина членів виконавчого комітету взагалі не з’явилася на засідання, аби уникнути причетності до ухвалення сумнівного рішення. А ті, які були, не підтримали пропоновану схему заїзду техніки на майданчик через бульвар Торосевича й вулицею Джерельна. Як відомо, ці території знаходяться у першій зоні санітарної охорони мінеральних джерел курорту.

Що стосується аргументів директора «Квітки Полонини» Віктора Возняка, то вони звелися до того, що трускавчани чинять необґрунтовані перешкоди його інвестиційній діяльності, мовляв, він дбає про додаткові надходження до бюджету, створення нових робочих місць тощо. Втім Віктор Франкович дещо злукавив, адже інвестором є ТзОВ "Виробничо-комерційна компанія "Еталон", яка й фінансуватиме будівництво центру торгівлі.  Директором підприємства є Олег Макар, депутат Мостиської міської ради від "Самопомочі". А дрогобицький бізнесмен сподівався отримати свою частку, користуючись правом власності на земельну ділянку. І, мабуть, покладаючи надії нате, що трускавецький мер віддаватиме борги за підтримку на виборах, мав гарантувати інвестору «дах» й максимальне сприяння в організації проекту. Однак не так сталося, як планувалося … Андрій Кульчинський останнім часом помітно втратив вплив на ситуацію у  місті, що свідчить про неефективність його авторитарного методу керування.

ВВФ.jpg

А остаточного удару схемі Возняка-Кульчинського завдало повідомлення, озвучене керівником курортно-готельного комплексу «Свитязь» (ТзОВ «Нотіс-2006») про ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва. Як зясувалося, ТзОВ «Нотіс-2006» подало позовну заяву з вимогою визнати протиправними та скасувати містобудівні умови та обмеження, видані управлінням архітектури Трускавецької міської ради ПП «Квітка Полонини». Одночасно з позовною заявою подано клопотання про забезпечення позову шляхом заборони «Квітка Полонини» проведення будівельних робіт. Ця заборона діятиме до набрання законної сили судового рішення у цій справі. Третьою стороною у позові виступила громадська організація «Рада міста».

НОТІС.jpg

Отже, що маємо у підсумку: будівництво на певний час паралізоване, проте потрібно рухатися далі у відстоюванні інтересів громади міста, діючи виключно у правовому руслі. Вкотре наголошуємо, ніхто не ставить під сумнів право приватного підприємця на реалізацію власного бізнес- проекту. Однак діяльність інвестора не повинна негативним чином впливати на інтереси трускавчан, у тому числі й представників бізнесу у місті.

Якщо трускавецька влада мала намір дозволити зведення торговельного центру напроти бювету мінеральних вод, то треба було, принаймні, подбати про відновлення роботи верхнього бювету, аби забезпечити альтернативу для комфортного перебування відпочивальників, яким навряд чи додадуть позитивних вражень будівельні роботи у курортному парку. Трускавецькі посадовці повинні були також забезпечити максимальний паритет між приватними та громадськими інтересами. А не покладати надії на те, що потрібне рішення вдасться протиснути, не зважаючи на громадський спротив.

І це лише початок історії. Далі буде.

Дарина КРАВЕЦЬ


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS