«Кіборги» крокують Україною! Фільм про оборону Донецького аеропорту не тільки б’є рекорди касових зборів, але й покликаний допомогти сім’ям загиблих воїнів

12.12.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
«Кіборги» крокують Україною! Фільм про оборону Донецького аеропорту не тільки б’є рекорди касових зборів, але й покликаний допомогти сім’ям загиблих воїнів

7 грудня у кінотеатрах по всій Україні відбулася прем’єра довгоочікуваного фільму режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Сюжет стрічки більш, ніж емоційно-драматичний – події розгортаються на Донецькому летовищі, яке впродовж 242-днів мужньо обороняють від агресора українські воїни.  Незламність,  сила, мужність та віра в перемогу  наших військових просто вражає – вони стоять до останнього подиху  та не здають стратегічно важливий об’єкт  агресору. Хто ті , які на своїх плечах тримали мирне неба над аеропортом, чому вирушили на фронт, за які ідеали борються, чи покинуть вони місце своєї локації, коли знатимуть про нарощення сили ворога – фільм дає відповіді на сотні важливих питань та не залишає байдужим. Чимало глядачів виходять із зали кінотеатрів зі сльозами на очах.

- Трускавець 7 грудня  зібрав на прем’єру «Кіборгів» шанувальників українського кіно із нашого регіону.  По завершенні показу увесь зал піднявся та аплодував стрічці стоячи, емоції переповнювали усіх! Люди не поспішали додому. Сильний український фільм – про сильних людей ! - ділиться враженнями від першого офіційного дня виходу в прокат «Кіборгів» директор  місцевого кінотеатру «Злата» Володимир Ільчук.

Творець фільму режисер Ахтем Сеітаблаєв запевняє  - стрічка не стільки  про війну, а про мир який народжується всередині цієї війни: «У фільмі багато напружених діалогів про те, що власне ми захищаємо, в якій країні хочемо жити, якою бачимо її».

Реалістичності фільму додали не тільки вдалі локації - зйомки картини відбувалися на знімальному майданчику у селі Крюківщина Київської області, частина матеріалу була відзнята в Чернігівській області, зокрема, на Гончарівському полігоні та на злітно-посадковій смузі запасного Чернігівського аеродрому. Важливо те, що консультації знімальній групі стрічки давали реальні українські військові, які щоденно були присутні на знімальному майданчику. Кому  як не їм, воїнам АТО, розповісти про пекло військових дій у зоні аеропорту. Відтак стрічку корегували і вносили правки – зокрема епізод фільму  з викраденням одним із "кіборгів" машини у "сєпаратистів" – майже реалістичний. Тільки у фільмі це джип, а в реальності був  "Урал".

Те, що фільм дивляться та аналізують, відчать й касові збори. Як повідомив 11 грудня на  Facebookсторінці голова Держкіно Пилип Іллєнко, «Кіборги»  встановила новий рекорд для національних фільмів у вітчизняному прокаті за касовими зборами. У перший вікенд прокату фільм зібрав 8 млн. 186 тис. гривень. Що важливо – частина коштів із фільму піде на благочинність – допомогу сім’ям учасників АТО, які поклали своє життя за наше мирне небо.

- Є домовленість про те, що 5 гривень з кожного придбаного квитка на фільм «Кіборги» будуть перераховані на допомогу сім’ям загиблих військових в боях за Донецький аеропорт. Кошти йдуть у Фонд "Повернись живим" і звідти вони будуть розподілені сім’ям загиблих кіборгів, - розповів директор трускавецького кінотеатру «Злата» Володимир Ільчук.

Тож окрім гарячих емоцій від картини кожен глядач може долучитися до доброї та потрібної справи. Така ідея більш, ніж блага ! А фільм вартує перегляду!

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS