Гроші витрачаються, а результату немає! У Трускавці за незавершене прокладання кабелю на вул. Сагайдачного заплатили півмільйона

12.01.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Гроші витрачаються, а результату немає! У Трускавці за незавершене прокладання кабелю на вул. Сагайдачного заплатили півмільйона

Дії трускавецьких чиновників вже не вперше викликають критику городян. Мешканці обурюються безвідповідальністю посадовців, які не спроможні забезпечити ефективне використання бюджетних коштів та вчасне виконання запланованих робіт. Останній приклад такої безгосподарності  – розкопки для прокладання електричного кабелю на вул. Сагайдачного. Ще у жовтні тут на тротуарах вирили траншеї, під кінець року місцями таки проклали кабель, однак роботи не завершені й донині. Така ситуація створює небезпеку – цією вулицею щодня сотні дітей долають відстань до першої трускавецької школи. Коли сутеніє, а освітлення ще не вмикають, шанси оступитися й потрапити у незасипану траншею – серйозні. Чому трускавецькі посадовці жодним чином не реагують на такий безлад?

- Маємо справу з недобросовісним виконавцем робіт, – оправдовується заступник міського голови Трускавця з питань житлово-комунального господарства Олексій Балицький. – Я з ним вже сварився не раз, доходило до того, що було бажання розірвати укладену угоду й оголосити новий тендер. Але доводиться зважати на «плюси» й «мінуси» такого рішення – втратимо в часі. Я виходжу з тих позицій, щоб тиснути – підрядник обіцяв після свят приступити до виконання робіт. Він замахнувся на великий обсяг робіт, але у нього пішло не так, як планувалося, через затримку з розмитненням опор вуличного освітлення польського виробництва.

За інформацією ProZorro, замовником робіт з реконструкції мереж освітлення на вул. Сагайдачного є управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради. Переможцем відкритих торгів наприкінці вересня стало ТзОВ «Будівельна корпорація «Інтерсіті». Як повідомляє аналітична система YouControl, це підприємство було утворене торік зі статутним капіталом в 1 тис. грн., засновники юридичної особи зареєстровані у Вінниці. «Будівельна корпорація «Інтерсіті» у 2017 р. отримала державних замовлень на понад 24 млн. грн.
А запропонована фірмою вартість робіт з реконструкції мереж освітлення у Трускавці склала - 2 345 499.19 грн., виявившись на 1 копійку меншою, аніж пропозиція наступного учасника. У договорі з переможцем та у технічному завданні передбачено демонтаж старих опор, встановлення нових та монтаж світлодіодних світильників, прокладання підземної кабельної лінії та трубопроводів водопостачання (100 м) зі стальних оцинкованих труб. Роботи мали тривати впродовж трьох років. Однак, як повідомив начальник управління ЖКГ і Б Сергій Максимич, фірма-підрядник заявила про свій намір завершити усі роботи ще у 2017 році й наприкінці листопада було укладено додатково угоду. Вона передбачала збільшення фінансування на 1, 85 млн. грн. завдяки значному перевиконанню дохідної частини бюджету Трускавця.

Проте свої наміри «Будівельні технології «Інтерсіті» не реалізували. Й управління ЖКГ і Б перерахувало підприємству 495,4 тис. грн. відповідно до актів виконаних робіт. Що було зроблено? Як стверджує Сергій Максимич, це - копання траншей, протяжністю понад 2 км, частково прокладання кабелю, труби-футляру, облаштування проколів біля пішохідних переходів, фундаментів під опори. За словами керівника міського управління ЖКГ і Б, підрядник уже доставив опори ліній електропередач до Трускавця, тож найближчим часом реконструкція освітлення на вул. Сагайдачного мала б бути завершена.

А зволікання зі своєчасним виконання робіт далося взнаки не лише мешканцям вулиці, а й фірмі-підряднику. Частину кабелю з траншей, не засипаних землею, напередодні різдвяних свят зловмисники вирізали і вкрали. Цим інцидентом займаються правоохоронці.

Ольга КУЦ

с1.jpg

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS