Голосування на сайті Трускавецької міськради за премію «Гордість Трускавця-2017» не братимуться до уваги

06.12.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Голосування на сайті Трускавецької міськради за премію «Гордість Трускавця-2017» не братимуться до уваги
Не братимуться до уваги результати голосування за премію «Гордість Трускавця-2017», яке проходить на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради.

Про це повідомив голова ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько під час засідання громадської ради премії «Гордість Трускавця-2017», – інформують ІА ZIK у ГО  «Європейська інтеграція України».

Іван Цегенько зазначив, що результати голосування на офіційному сайті міськради не будуть брати до уваги, оскільки адміністратори сайту халатно поставилися до своїх обов’язків та не здійснили належний захист перевірки даних, внаслідок чого одна й та ж людина може голосувати за якогось кандидата безліч разів, що, без сумніву, не є нормальним явищем.

Такі результати не можуть враховуватися, зазначив Іван Цегенько і додав, що наступним етапом оцінювання претендентів стане робота експертів.

Також Іван Цегенько висловив здивування з того приводу, що з офіційного сайту Трускавецької міськради голосування не знято, хоча й було дано відповідне доручення міського голови Андрія Кульчинського зробити це. Вину за таке непорозуміння Іван Цегенько поклав на окремих посадових осіб Трускавецької міської ради, звинувативши їх у непрофесіоналізмі.

Він висловив сподівання, що такі дії окремих чиновників жодним чином не вплинуть на престижність премії «Гордість Трускавця», котра задумувалася як ініціатива відзначення тих людей, які дійсно заслуговують на неї і популяризують місто на міжнародному рівні. 
Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS