Допоки відремонтують – трускавчани нерви собі зіпсують! Вулиця Крушельницької в оздоровниці тоне у болоті !

20.11.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Допоки відремонтують – трускавчани нерви собі зіпсують! Вулиця Крушельницької в оздоровниці тоне  у болоті !

Хотіли як краще, а вийшло як завжди! У Трускавці ремонтуються вулицю Соломії Крушельницької. Ремонтні роботи по відновленню тротуарів почалися тут кілька тижнів тому - на них стелять бруківку. Чого гріха таїти – вулиця Соломії Крушельницької, що межує із  залізничним вокзалом курортного-міста,  останніми роками відлякувала своїм виглядом: дорога світила чималими   ямами, які у дощові дні перетворювалися на міні-озера, а тротуари на вулиці  місцями були  просто відсутні та поросли травою. За таким умов місцевим жителям не залишалося нічого іншого, як добиратися до своїх домівок, долаючи  шлях  із суцільних перешкод, ям та болота. 

Не кращою ситуація виглядає на вулиці і зараз – шляхоремонтники, які приступили до викладення бруківки на тротуарах, зняли старий асфальт, витягли міцні гранітні бордюри та засипали вулицю сумішшю піску із щебенем. За дощових умов ця суміш перетворилася на суцільне болото, а ще позабивала собою ливневу каналізацію на вулиці - тож воді ніде стікати. От вона і збирається вся тут.

За таких умов грузнути у болотяній калабані на вул. Соломії Крушельницької доводиться усім: і місцевим жителям, і відпочивальникам, які сходять потягів. Що й казати, перше враження про Трускавець їх, мабуть, шокує! Місцеві мешканці в один голос кажуть – вулицею не пройти, не проїхати, на додачу нищиться взуття. «Чому нам не додумалися покласти хоча б пару дощок, чи дерев’яних парапетів, по яких люди могли б долати суцільне болотяне місиво? Допоки пройдеш цією вулицею – виносиш на взутті кілограми болота», - резюмує місцевий житель пан Ігор. А ще люди нарікають – нову бруківку, якою застеляють тротуари,часто кладуть у дощову погоду. Чи буде вона за таких умов довго служити – питання доволі відкрите.

На скарги людей у мерії Трускавця реагують спокійно та запевняють: «Всім догодити складно!». Як наголосив заступник міського голови оздоровниці Олексій Балицький, управління комунального господарства міста пильно стежить за ремонтними роботами на вулиці Крушельницької. «Якщо бруківку покладуть не належно – виконавець буде за свій кошт це виправляти. Фірма, яка ремонтує цю вулицю, зі Львова – це ТОВ «Авадор», у неї доволі сумлінна репутація».

На відновлення тротуарів, точніше замощення їх бруківкою, із бюджету міста виділили 500 тис.грн. На цей рік - це весь спектр робіт, що планують тут провести. «Заміна каналізації та інших комунікацій на Крушельницької запланована на наступний рік», - переконує пан Балицький. Така послідовність ремонтних робіт трускавчан дещо дивує – у соціальних мережах люди зауважують: «на вулиці доцільніше було б поміняти комунікативні мережі, а відтак відновлювати тротуари та дорогу». Однак у трускавецькі посадовці інша логіка.

Наталя Зелена 

к1.jpg

002.jpg
003.jpg
004.jpg
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS