Дочекалися – у курортному парку замінюють старі мережі. А на вирубку старих дерев коштів забракло

09.08.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Дочекалися – у курортному парку замінюють старі мережі. А на вирубку старих дерев коштів забракло

Громада та ЗМІ таки дотиснули владу – у Трускавці приступили до заміни каналізаційного колектора біля джерела «Едвард», що в курортному парку. Цьогорічна весна уподібнила Трускавець до  Венеції  – проливні дощі кілька разів поспіль спричиняли потопи у курортному парку міста. Найбільше від негоди діставалося «Едварду» - стара каналізаційна система не справлялася з бурхливими потоками води і спричиняла утворення величезного озера поблизу джерела. Відтак від «Едварда» бурхливі потоки води неслися центральними алеями парку аж до Майдану Незалежності. В цих водах  плавали сміттєві урни, гілки старих дерев та інший побутовий непотріб.

паркзалило.jpg

Молодь міста такій атракції у парку раділа – робили селфі на фоні потопу та намагалися промчатися бурхливими водами на велосипедах. Менше радості було у відпочиваючих – у дні потужних злив, а відповідно і підтоплення курортного парку міста, гості Трускавця не могли дістатися до бювету мінеральних вод, тож попити цілющої «Нафтусі» вдавалося далеко не всім. Громадськість міста та журналісти критично реагували на такі неподобства в оздоровниці – дорікали владі на бездіяльність та вимагали скерувати гроші із бюджету міста на заміну старих каналізаційних мереж.

Та от у мерії оздоровниці притримувалися іншої думки. При бюджеті розвитку міста у 50 млн. грн. тут найперше готувалися до помпезних святкувань 190-річчя курорту, на які викинули близько 2-х млн. грн.! Відтак мер курорту Андрій Кульчинський активно лобіював встановлення у місті паркових скульптур, на які теж скерували не багато не мало 1 млн. грн., опісля були дорогі чавунні урни , що прописалися на вулиці Шевченка та майдані Кобзаря. А коштів на реконструкцію мереж у парку все бракувало ….

Однак 20 липня на черговому сесійному засіданні, на якому владні мужі розподіляли 11,5 млн. грн, саме таку суму склали додаткові надходження до бюджету Трускавця за перших 6 місяців, таки виділили 2,5 млн. грн. на заміну старих мереж біля джерела «Едвард». А от знайти ще пару тис грн. на вирубку старих дерев у парку владні мужі курорту уже не спромоглися. Хоча і ця проблема є напрочуд актуальною для Трускавця. Тільки у цьогорічний весняний період у курортному парку  тричі падали старі дерева, на щастя від такого деревопаду  ніхто не постраждав. На згадку про неприємну подію комунальники міста вивісили неподалік бювету красномовну табличку : «У вітряну погоду – парком не гуляти!». Табличку згодом зняли, мабуть, усвідомивши, що кращої антиреклами для Трускавця годі й вигадати. Однак своєї актуальності це попередження не втратило!

Ірина Романова  


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS