До уваги трускавчан! 16 травня проводитиметься навчальне оповіщення через увімкнення електросирен

14.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
До уваги трускавчан! 16 травня проводитиметься навчальне оповіщення через увімкнення електросирен

         З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня у період з 14:45 год. до 14:50 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту.

         Будуть увімкнені електросирени та передаватимуться повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

        У зв’язку з тим, що мета увімкнення електросирен - навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

        Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю «Львівського радіо» на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключить на ефірні канали «Першого національного» Національної суспільної телекомпанії України,     ТРК Львів - Суспільне мовлення (12-й телевізійний канал), або телеканал «Телекомпанії «Львів-ТБ» «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» (57-й телевізійний канал) та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.

       Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу буде проводитись електронне опитування населення: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

        На підставі проведеного опитування будуть проводитись роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення.

       Звертаємо увагу, що опитування буде проводитись у період з             15:00 год. 16 травня до 24:00 год. 20 травня поточного року, після завершення опитування відповіді прийматись не будуть.

        Запрошуємо мешканців та відпочивальників Трускавця долучитись до перевірки !

Юрій СОЛЯН,
Завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення ТМР

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS