Дерева, які були зрізані у Трускавці, використали для опалення адміністративного приміщення міського водоканалу

16.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Дерева, які були зрізані у Трускавці, використали для опалення адміністративного приміщення міського водоканалу

Про це повідомив Віктор Марченко, директор трускавецького водоканалу, під час звіту, озвученого вчора на засіданні депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту й будівництва. За турботу про безкоштовні дрова для автономної котельні водоканалу пан Марченко подякував виконавчому директору підприємства, депутату Мирославу Мицьку, який організував цей процес.

Очільник трускавецького водоканалу також підтвердив інформацію про мільйонні борги та судові процеси з дрогобицьким підприємством, які тривають, повідомив, що заміну мереж у Трускавці водоканал не проводить, оскільки у тарифі відсутня інвестиційна складова. Тому ці роботи виконує місто за власний кошт. Віктор Марченко зазначив, що нині працює над формуванням нової структури тарифу за послуги з водопостачання та водовідведення, яка включатиме інвестиційну складову. Пропозиції мають бути сформовані до 1 серпня і винесені на погодження міськради.

Марченко.jpg

Керівник водоканалу розповів про використання 300 тис. грн. бюджетних коштів, які були скеровані у 2016 року на облаштування загорожі навколо питного водосховища. Віктор Марченко повідомив, що водоканал заключив договір з дрогобицькою виправною колонією, яка виготовила 400 м паркану, з яких встановила лише 130 м. За ці роботи колонії були перераховані кошти. Сьогодні на зберіганні підприємства перебуває ще 270 м огорожі, яку поки що нема можливості встановити, а залишок фінансування водоканал повернув до бюджету.

Як повідомив Віктор Марченко, ефективність освоєння бюджетних коштів сьогодні досліджують правоохоронні структури, відкрито кримінальне провадження за статтею 191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

На запитання журналістів «Джерел Трускавця» керівники трускавецького водоканалу Віктор Марченко та Мирослав Мицько відповідати відмовилися, вони не придумали нічого дієвішого, як дременути з засідання комісії.

Віктор Марченко вже не вперше обурювався, що наше видання обвинувачує керівництво водоканалу у крадіжках води. Пояснюємо, що йдеться про експлуатацію питного озера як резервного джерела водопостачання міста-курорту. У діючому тарифі реальні обсяги використання води з озера суттєво занижені. І пан Марченко сам визнав цей факт на засіданні виконкому, повідомивши, що минулого року було подано з озера в мережу 600 тис. куб. м води. А в тарифі вказано – 190 тис. куб. м!

Хоча є інформація, що насправді половина води, яку споживають мешканці та відпочивальники курорту, береться з озера, тобто це понад 1, 5 млн. м куб. щорічно. З огляду на це водоканал мав би напрацьовувати першочергові заходи по охороні питного озера і розробляти проектну пропозицію по очистці цієї води, яка на сьогодні є недосконалою.

В одному з інтерв’ю кілька років тому Віктор Марченко, який є підписантом фірми «Альфа Плюс», власниці 132 га біля питного озера, заявив, що розвиток цієї ділянки є неможливим, без виведення озера зі статусу питного. Тому ми хотіли з’ясувати нинішню позицію Віктора Миколайовича, як керівника водоканалу, щодо перспектив трускавецького водосховища. На жаль, пан директор не готовий до спілкування.

Докладніше про звіт керівника міського водоканалу – у відеоматеріалі.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS