Член трускавецького виконкому побив літнього чоловіка, який приїхав на курорт для оздоровлення

02.06.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Член трускавецького виконкому побив літнього чоловіка, який приїхав на курорт для оздоровлення

Неприємний інцидент трапився у середу, 31 травня, у кафе «Пельменна». Як розповів мешканець Борисполя Павло Полюхович, який постраждав від агресивної поведінки директора закладу, він зайшов сюди, аби перекусити. До Трускавця цей 65 - літній чоловік, що потребує лікування як чорнобилець, приїздить впродовж 30 років. Розповідає, що «Пельменну» залюбки відвідував раніше, не дивлячись на те, що кафе нагадувало їдальню часів його молодості: тут смачно готували і привітно зустрічали відвідувачів.

Але не цього разу: за словами пана Павла, він взяв тарілку з салатом та замовив страви. Чекати довелося доволі довго, тож, озвучивши своє невдоволення від такого рівня послуг, він вирішив поїсти деінде. Поставив салат на місце й зібрався йти, аж тут чоловік, який, нарізав хліб у залі, накинувся на нього з лайкою. Він обізвав відвідувача «жлобом» і змусив того, переляканого не на жарт, все ж пообідати у кафе. Під час перепалки з’ясувалося, що це –директор закладу Ігор Пранник.

Коли примусовий обід добіг кінця, Павло Полюхович мав необережність сказати своєму кривднику, мовляв, не уявляй себе таким крутим, я можу й заяву у поліцію написати. Той вихопив з його рук склянку з компотом й почав погрожувати – усе відбувалося на очах інших відвідувачів. А коли Павло Полюхович вийшов на вулицю –  Пранник наздогнав його і з усієї сили вдарив кулаком у груди.

- Я не думав, що то такий звір, - скаржиться відпочивальник. – Вже й проситися став, аби не чіпав мене, бо розумію – тут не до жартів. А він мені у відповідь: «Ти – москалисько, я тебе уб’ю!».

Від пережитого стресу і болю Павло Полюхович не спав усю ніч. Заяву у поліцію все ж написав, а побої зняти не встиг, бо треба було робити рентген, а часу бракувало – наступного дня повертався додому. Можна собі уявити, які «приємні» враження залишаться у нього від оздоровлення у Трускавці.

Як стало відомо, скаргу у міський відділок поліції написав й Ігор Пранник, у якій свою агресивну поведінку мотивує тим, що відвідувач «Пельменної» мав намір вживати алкоголь. Павло Полюхович такі «обвинувачення» - спростовує.

Нагадаємо, що Ігор Пранник є членом виконавчого комітету Трускавецької міської ради, родичем та однопартійцем Тараса Матолича, очільника міського осередку «Громадянської позиції». На посаду керівника комунального підприємства «Харчовик», до якого належить кафе, був призначений у жовтні минулого року.

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS