Безкоштовна промоція курорту? Як би не так! Трускавець заплатив майже 150 тис грн за сюжети про ралі

15.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Безкоштовна промоція курорту? Як би не так! Трускавець заплатив майже 150 тис грн за сюжети про ралі

У березні й травні у Трускавці відбулися гірські перегони Grand Prix Truskavets й змагання «XVI Ралі Галіція». Міський голова Андрій Кульчинський, який є активним прихильником проведення ралі на курорті, переконував депутатів та трускавчан, що проведення змагань є ефективною промоцією курорту. Адже місто практично не витрачається, а от сюжети, які транслюють українські канали про цю подію, додадуть до іміджу курорту.

Як з’ясувалося, Андрій Кульчинський, м’яко кажучи, говорить неправду. Трускавець таки оплатив зйомки окремих відеоматеріалів. Про це стало відомо з інформації, оприлюдненій на сайті публічних закупівель ProZorro. Так за виготовлення та розміщення рекламно-інформаційних матеріалів про концертний захід під час Grand Prix Truskavets виконавчий комітет міськради, який був замовником послуги, заплатив 55 тис. грн. Договір укладено з підприємцем зі Львова Андрієм Бутенко. Впродовж двох років з дня реєстрації підприємця – це перше і єдине його державне замовлення. Андрій Бутенко також вказаний завідувачем комерційного відділу каналу «Перший Західний».

А коли на початку травня у Трускавці відбувався чемпіонат України з ралі «XVI Ралі Галіція», то місто також щедро спонсорувало його проведення. На надання готельних послуг учасникам чемпіонату з бюджету було скеровано понад 64 тис. грн. А послуги з виготовлення та розміщення рекламних матеріалів коштували 93,6 тис. грн. Їх відповідно до укладеного договору надала підприємець Наталія Дутко, яка зареєстрована у Львові півроку тому. Окрім цього пані Наталя, згідно даних «Ю-контрол», є власницею ТЗОВ «Медіа група» та рекламного агентства «Медіаван», які знаходяться у Києві.

Нагадаємо, що загалом на проведення авторалі у Трускавці було виділено понад 300 тис. грн. з міської скарбнички.

Галина УЛИНЕЦЬ


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS