У Стебнику відкрили оновлений Відділ надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

23.02.2017 Стебник Розмір шрифту: [+] [-]

У середу, 22 лютого, відбулося урочисте відкриття оновленого Відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг у м. Стебнику.

Традиційно урочисте відкриття розпочалося з молитви та благословення священнослужителя.

Участь у відкритті оновленого відділу взяли міський голова Стебника Петро Старосольський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, начальник управління праці та соціального захисту Дрогобицької міської ради Іван Терлецький, депутат Дрогобицької міської ради Віктор Тюска.

Як зазначив Іван Терлецький, до цього часу працівники відділу працювали у надзвичайно жахливих умовах: висока вологість повітря, обшарпані стіни, відсутність належних приміщень та умов праці. Сьогодні ж працівники відділу подякували керівництву обох міст за нове приміщення та придатні умови праці.

Для якісного обслуговування громадян міста Стебника Тарас Кучма та Іван Терлецький подарували керівництву відділу оргтехніку.

«Я надзвичайно щасливий, що нам вдалося віднайти належне приміщення, в якому ви зможете ефективно працювати. Ваша робота є не легкою - ви завжди працюєте з людьми. Тому ми повинні були забезпечити вам гідні умови праці, адже ви допомагаєте людям, творите добро і ц праця має належно оцінюватися.», - резюмував Тарас Кучма.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS