Дві нахиломірні станції відстежують території рудників на Львівщині

26.01.2018 Стебник Розмір шрифту: [+] [-]
Дві нахиломірні станції відстежують території рудників на Львівщині

В облдержадміністрації запевнили: «Стабілізація ситуації поблизу Стебника – на контролі департаменту екології».

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «В межах проведення першочергових заходів із ліквідації небезпечних наслідків обвалу біля Стебника скерували звернення до Прем’єр-міністра України про виділення коштів у сумі 214,2 млн. гривень з резервного фонду державного бюджету для перенесення об’єктів інфраструктури за межі гірничого відводу ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал». Фахівці відповідних служб провели геологорозвідувальні та топографо-геодезичні роботи для здійснення моніторингових досліджень, в тому числі вздовж автомобільної дороги Східниця-Пісочне в межах гірничого відводу, а також надали відповідні рекомендації щодо стану та можливості експлуатації цієї дороги».

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник зазначив: «У результаті досліджень ми змогли розробити проектно-кошторисну документацію на перенесення автомобільної дороги, лінії електропередач та водогону».

«Окрім того, встановлено систему для відслідковування в режимі реального часі ймовірних підземних обвалів на території рудника №1 і №2, яка складається з двох нахиломірних станцій», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Назад Джерело: daily.lviv.ua
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS