У Старому Самборі заборонили рубку лісу

05.03.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
У Старому Самборі заборонили рубку лісу

Депутати Старосамбірської міської ради прийняли рішення про заборону рубок лісів на підпорядкованій території. Про це повідомляють "Старосамбірські вісті". 

28 лютого 2018 року відбулася позачергова сесія Старосамбірської міської ради, на якій депутати міської ради прийняли рішення за №934 від 28.02.2018 року “Про заборону проведення рубок лісів на території Старосамбірської міської ради”.

Схожі рішення щодо заборони рубки лісу на території Старосамбірської міської ради напередодні прийняли районні та обласні ради, зокрема: Львівська обласна рада від 16.02.2016 р. № 77, Старосамбірська районна рада від 23.02.2017 р. № 220 та виконавчий комітет Старосамбірської міської ради від 22.02.2018 р. №25/02-04.

Рубка лісів заборонена без попереднього проведення слухань за участю представників Старосамбірського дочірного ЛГП "Галсільлісу". На слуханнях визначатимуть потребу у проведенні таких рубок, плановий обсяг вирубаної деревини, квартал, де проводиться рубка, місця розташування складів, де проводитиметься погрузка деревини, відновлення та ремонт комунальних доріг, які будуть використовуватись для вивезення деревини, екологічну доцільність та умови збереження природи.

"У разі спроби проведення таких рубок без попереднього публічного обговорення Старосамбірська міська рада буде змушена вжити заходів публічного реагування із залученням журналістів та громадськості. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екологію", – йдеться в документі.

Нагадаємо, що в межах земель ради знаходяться лісові угіддя, які використовуються у промислових цілях лісогосподарським підприємством “Галсільліс”.

Назад Джерело: lviv.sq.com.ua
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS