У Східниці трирічного хлопчика вкусила змія

11.06.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
У Східниці трирічного хлопчика вкусила змія

Про неприємний інцидент поінформував головний лікар Трускавецької міської лікарні Ігор Стасик 11 червня на щотижневій оперативній нараді. За словами медика, невтішний випадок трапився із сином одного із їхніх медпрацівників.

- Сім’я мешкає у Східниці у приватному будинку - на подвір’я їхньої господи залізла змія. У дитини, яка в той час бавилася на території, плазун викликав інтерес: малюк кілька разів намагався оглянути змію, хотів її погладити та тварина постійно відповзала. Відтак дитина взяла каменюку і пожбурила нею у неслухняного плазуна, потрапивши у хвіст. Далі відбулося все миттєво – змія вкусили дитину в руку, - розповів пан Стасик. 

Медичну допомогу хлопчику надавали у Дрогобицькій дитячій лікарні в реанімаційному відділенні. Сьогодні здоров’ю малюка нічого не загрожує, його стан - задовільний. Однак медики наголошують: провокувати плазунів не слід і цю просту істину батьки мають взяти на озброєння і пояснювати дітям. Оскільки агресію плазуна якраз і викликає необережність людини.

Окрім цього головний медик Трускавця повідомив і втішну новину – лікарня оздоровниці отримала 6 доз сироватки проти зміїної отрути. Ліки зберігаються в реанімаційному відділенні лікарні.

Нагадаємо, з початком травня на Львівщині пішла хвиля постраждалих від укусів плазунів. Однак сироватки проти зміїної отрути не могли знайти в жодній лікарні області. Станом на червень ситуація змінилася – ліки поступили в лікарні, щоправда і далі не всі. Трускавцю пощастило – медзаклад отримав 6 доз необхідних інтоксикаційних ліків.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS