У Дрогобицькому районі на сесії обговорять формування перспективного плану ОТГ

12.03.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
У Дрогобицькому районі на сесії обговорять формування перспективного плану ОТГ

У Дрогобицькому районі на сесії обговорять формування перспективного плану ОТГ10 березня в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулося розширене засідання за участю депутатів районної та обласної рад, керівництва районної ради та райдержадміністрації, сільських голів з питання формування перспективного плану об’єднаних територіальних громад Львівської області. Представником від Львівського Офісу реформ був його керівник Віталій Корецький.

Голова районної ради Михайло Сікора, який вів засідання, запропонував заслухати всі зацікавлені сторони і прийти до спільного виваженого рішення з метою його якісного представлення Дрогобиччини на зустрічі в Львівській облдержадміністрації з питання формування перспективного плану створення ОТГ.

Як зазначив керівник Офісу реформ Віталій Корецький, при формуванні перспективного плану основна увага приділяється фінансовій спроможності територіальних громад, наявності у них відповідних приміщень та кадрового потенціалу. До цієї роботи залучені фахівці наукових та навчальних установ, а також громадські організації. Він також закликав всіх присутніх до співпраці задля успішного проведення цієї реформи на Львівщині.

Депутати районної ради, сільські голови висловлювали свої зауваження щодо формування перспективного плану без заслуховування думки територіальних громад, представниками яких вони є. Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний пообіцяв підтримати на засіданні обласної комісії запропонований районними депутатами варіант об’єднання громад.

Після бурхливого обговорення було вирішено провести сьогодні, 12 березня, позачергове засідання сесії районної ради, на якому і прийняти остаточне рішення з питання перспективного плану формування ОТГ. 

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS