Про приписку громадян до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського ОРВК

02.01.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
Про приписку громадян до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського ОРВК

Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського обєднаного районного військового комісаріату В.Є. Попов 6 грудня 2017 року видав наказ «Про приписку громадян 2001 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського районного військового комісаріату. Подаємо витяг з цього документу:

1. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" з 2 січня 2018 року по 31 березня 2018 року оголошується приписка до призовної дільниці Дрогобицького району Львівської області громадян 2001 року народження.

2. Явці на приписку підлягають всі громадяни 2001 року народження, які народились з 1 січня по 31 грудня 2001 р. включно, які постійно або тимчасово проживають на території Дрогобицького району, міст Дрогобича, Трускавця, Борислава, а також громадяни старшого призовного віку, які не  пройшли приписку раніше.

3. Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного 63, в  точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих  повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 24 січня 2018 р. маючи  при собі документи, які засвідчують особу. Громадяни України 2001 р.н., які перебувають на території Дрогобицького району та міст Дрогобича, Трускавця, Борислава та зареєстровані на території інших районів зобов’язані прибути у військові комісаріати відповідних районів, де вони зареєстровані, до 01 лютого 2018 р.

4. На підставі Закону України  "Про військовий обов’язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для  приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки,і забезпечити їх своєчасну явку до  районного військового комісаріату.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS