Новій дорозі бути та чи безпечна вона? Спеціалісти представили карту-схему магістралі в обхід Трускавця

20.04.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
Новій дорозі бути та чи безпечна вона? Спеціалісти представили карту-схему магістралі в обхід Трускавця

Нова траса в обхід Трускавця проляже через поля Модрич та вийде прямісінько навпроти бориславського озера. Такі результати виїзного засідання комісії, яка 19 квітня працювала у районі та представила карту-схему території, через яку пролягатиме майбутня  дорога до оздоровниці. Участь у засіданні цієї комісії взяли з десяток важливих та компетентних служб - Служба автомобільних доріг області, дрогобицького та бориславського РЕМів, газового управління, представники місцевого Укртелекому, дрогобицького водоканалу, проектантної фірми ТІП «Сінк плюс» з Києва, управління Держгеокадастру, сільський голова Модрич Мирон Флюнт та представники влади району.

д1.jpg

Найперше робоча нарада спеціалістів відбулася в кабінеті заступника голови Дрогобицької РДА Віталія Скоропада. Відтак з кабінету чиновника спеціалісти виїхали на автодорогу Дрогобич-Трускавець. Там члени комісії наочно та поетапно досліджували майбутню ділянку по якій пролягатиме нове сполучення до Трускавця. За баченнями проектантів – нова магістраль ітиме від Т-перехрестя, в яке збігаються дороги зі Львова та Дрогобича, у напрямку Трускавця (стоїть капличка) та пролягатиме через модрицькі поля до бориславської траси. Загальна протяжність нового автошляху становитиме понад 5 км. Члени комісії пройшлися територією, на якій планують споруджувати нову дорогу, та вели мову про нанесення на детальний план існуючих мереж та комунікацій. Якщо вірити спеціалістам – то до місяця часу мав б бути готовим проект нової дороги. Відтак стартувало б саме  будівництво. Скільки коштуватиме області цей  проект – суми наразі не озвучив ніхто.

д2.jpg

Як зазначили старожили та мешканці Модрич, план за яким сьогодні хочуть споруджувати нову магістраль до курортного Трускавця, кілька років тому уже обговорювали, однак до його реалізації так і не дійшли. Те, що бентежить людей зараз – чи правильний напрямок для спорудження нової магістралі обрали спеціалісти. Оскільки буквально 7 квітня на території села Модрич відбулося нове карстове провалля у вигляді квадрата – його розміри  4Х4 та глибина - 4 метри. Відповіді на ці питання мають дати експерти, яких обіцяли залучити до обговорення та до участі у найближчих засідання чергової виїзної комісії.

д3.jpg

Зауважимо, із посадовців Трускавця участь у виїзній комісії ніхто не взяв. З моменту утворення ще в минулому році карстового провалля, діаметром у 300 метрів над закинутими шахтами стебницького «Полімінералу», чиновники оздоровниці відхрещуються від зони лиха, що межує із курортом. 

Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS